Cьомий Рік Поспіль ELEKS Відзначено в Списку IAOP’s 2021 Global Outsourcing 100

25 Feb, 2021
Сьомий рік поспіль Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®) відзначає ELEKS у своєму списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу.

Згідно з минулорічним відзначенням IAOP, ELEKS включений до категорії ” Rising Star”, що підтверджує прагнення компанії до постійного вдосконалення та інновацій. Ті фірми, які входять до списку, оцінюються за суворим набором вимірюваних стандартів, оцінених групою, що складається з деяких найвідоміших у світі лідерів аутсорсингу.

Андрій Крупа, Chief Executive Officer в ELEKS, заявив про останню перемогу компанії, “ми так горді тим, що є частиною IAOP 2021 Global Outsourcing 100, як і кожного з шести років тому. Наша основна мета як постачальника послуг – постійно забезпечувати найкращі результати для наших клієнтів, щоб вони могли додати максимальну цінність для своїх клієнтів».

2020 рік став для українського програмного гіганта прибутковим роком, якщо говорити про нагороди. У рейтингу Clutch 2020 він увійшов до чотирьох категорій: Top 1000 Service Providers, Top 100 Companies for Fast Growth та Sustained Growth, і Software Development Leader. GoodFirms також назвала ELEKS однією з Top Ten Blockchain Development Companies в США минулого року.

Про IAOP

IAOP – це глобальна асоціація, яка об’єднує клієнтів, постачальників та радників у спільному середовищі, заснованому на знаннях. Вона спрямована на сприяння професійному та організаційному розвитку, визнанню, сертифікації та досконалості, тим самим покращуючи моделі та результати бізнес-сервісу.