Conreality Приєдналась до Львівського ІТ Кластеру


Conreality – це стартап, який розробляє продукцію та послуги для ігор живої дії, таких як страйкбол та пейнтбол. Основна увага: компанія створює апаратне та програмне забезпечення для операторів арен, гравців та команд. Технології: доповнена реальність, криптовалюти, дрони, 3D-друк, AI.

Я радий, що нам нарешті вдалося приєднатися до Львівського ІТ Кластеру. Це було рішення, яке довелося відкласти майже на цілий рік — важкий рік як і для нас, так і для багатьох інших членів бізнес спільнот, і в Україні, і закордоном. Ми отримали важливий урок, що стабільність в наші часи — необхідність, і я радий, що Львівський ІТ Кластер — це організація, яка також поділяє цей принцип. Ми з нетерпінням чекаємо на нашу активну участь у розвитку IT-спільноти Львова у найближчі роки” – Коментує Деніель Коморни, СЕО, Conreality.

Вітаємо Conreality в нашій спільноті компаній. Ми розпочали дуже активний рік, попереду в нас дуже багато нового, тому надзвичайно важливо те, що саме в такий період у нас зявляються нові учасники. Впевнений, ви станете активними учасниками всіх наших затій та проектів.” – Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.