Continuum Innovation Приєднався до ЕPAM

21 Mar, 2018

Continuum Innovation приєднався до ЕPAM, що дозволить розширити можливості компанії в сфері впровадження інноваційних рішень на основі цифрового і промислового дизайну

16 березня, 2018 – EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосив про придбання компанії Continuum, яка спеціалізується на інноваційному продуктовому дизайні. Штаб-квартира Continuum знаходиться в Бостоні, її студії функціонують в Мілані, Сеулі і Шанхаї. Компанія, в якій більше 150 співробітників, співпрацює з замовниками зі списку Fortune 500 в сферах охорони здоров’я, фінансів, рітейлу і подорожей та надає послуги у 4 напрямках: стратегічний консалтинг, промисловий і цифровий дизайн, і експериментальна промислова лабораторія для створення повністю функціонуючих прототипів складних продуктів.

Придбання компанії і впровадження людино-орієнтованого підходу Continuum до дизайну та продуктової розробки – розширить потенціал EPAM в сфері інноваційного консалтингу і продуктового дизайну та доповнить існуючі напрямки цифрового і сервіс-дизайну. Експериментальна лабораторія і студії Continuum – це унікальні майданчики, де багато-функціональні команди тісно взаємодіють один з одним протягом всього циклу ітеративної розробки продукту. Вони об’єднують передові технології прототипування в таких сферах як механіка, електро- і робототехніка, а також експериментальні інструменти доповненої і віртуальної реальності.

«Приєднання Continuum розширить нашу присутність на ключових ринках Північної Америки, Європи та Азії і дасть можливість впровадити в  EPAM глибший, людино-орієнтований підхід до дизайну. Це допоможе нам краще об’єднати і перетворити цифровий і, тепер, не тільки цифровий бізнес наших клієнтів, – зазначив Аркадій Добкін, CEO і президент EPAM. – Впроваджуючи підхід Continuum в роботу лабораторій EPAM Гараж, ми зможемо підняти професійний рівень наших пропозицій, а також розширити різноманітність можливостей для зростання наших співробітників».

«Об’єднавши ресурси і експертизу, ми значно підвищимо здатність перетворювати інноваційні ідеї та передові технології в практичні і масштабовані бізнес-рішення для наших клієнтів. – підкреслив Джанфранко Заккаі, засновник Continuum. – Приєднання до EPAM дозволить нам надавати послуги з інноваційного дизайну і розробки продуктів в необхідному масштабі провідним світовим компаніям зі списку Global 2000 і пропонувати комплексні рішення та сервіси нашим теперішнім клієнтам ».

Дізнайтеся більше про рішення та компетенції EPAM в сфері цифрових стратегій, дизайну та управління клієнтським досвідом на https://www.epam.com/solutions/digital-engagement.

Про компанію EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. EPAM був визнаний лідером ринку низкою незалежних аналітичних агентств і займає 12 місце в списку Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній», 1 місце серед постачальників ІТ-послуг в списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній». Дізнайтеся більше про EPAM на http://www.epam.com і нашій сторінці в Facebook.

Про компанію Continuum

Continuum є глобальною компанією зі спеціалізацією на інноваційному дизайні. Ми проектуємо продукти, послуги та технології взаємодії, які покращують життя людей і відкриваємо дорогу в майбутнє для бізнесу наших клієнтів. Серед наших замовників – як стартапи, так і провідні бренди зі списку Fortune 500, що представляють охорону здоров’я, фінансовий сектор, ринки мобільних технологій і споживчих товарів. Протягом 35 років компанія неодноразово отримувала нагороди і визнання за дизайн та інновації в різних сферах – від дизайну і розробки медичних пристроїв і споживчих товарів до проектування клієнтського досвіду та підтримки інноваційної діяльності. Дізнайтеся більше на http://www.continuumInnovation.com, в Twitter @_Continuum і LinkedIn