Долучайтесь до Розробки Мобільного Додатку IT Club Loyalty

27 Oct, 2021

Проект Львівського ІТ Кластеру IT Club Loyalty шукає партнера для розробки нового мобільного додатку та платформи лояльності. IT Club Loyalty – це програма лояльності для IT-спеціалістів, яка об’єднує понад 25 тисяч користувачів та 900 партнерів.

На сьогодні у програми вже є діючий мобільний додаток, проте до неї постійно долучаються нові партнери та учасники, через що платформа потребує оновлення та вдосконалення.

Рішення, яке IT Club хоче реалізувати включає в себе не лише користувацьку частину мобільного додатку, але і платформу лояльності для партнерів програми та HR-ів компаній-учасників. До неї входитимуть такі елементи, як:

– Розробка юзерської частини додатку: mob app на iOS та Android

– Розробка адміністративної та партнерської частини додатку (web)

IT Club успішно співпрацює з понад 160 ІТ-компаніями, до яких входить більше 25К спеціалістів, а також функціонує в 11 містах України та має 900+ партнерів.

Як працює IT Club?

Команда IT Club видає картки IT-компаніям, а компанії, в свою чергу – своїм працівникам. Працівники реєструються в додатку ІТ Club, де є перелік усіх партнерів та знижок, які вони надають. З карткою ІТ Club працівники отримують знижки та подарунки у партнерів.

Якщо вашій компанії цікаво долучитись та допомогти нам в реалізації даного проекту, заповніть коротку форму реєстрації.

В разі виникнення запитань, контактуйте з керівником програми IT Club Loyalty:
Наталія Герас
т. +380676734124