Компанія COXIT приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

06 Oct, 2021

COXIT – компанія, яка надає консультаційні й аутстаф послуги в напрямку розробки й оптимізації бекенд систем під Linux. Особливістю COXIT є вузька спеціалізація в технологічному стеку (C++, Python) і увага до написання якісного коду для нас це означає відповідність сучасним стандартам і новітнім практикам. Свобода, професійна реалізація і фан основні цінності нашої команди, які, ми переконані, дозволяють нам розвиватись і ставати найкращими спеціалістами в своїй галузі на ринку.
for-fb2021-10-05-2“Вступ COXIT до IT Кластеру – це насамперед можливість долучитися нашою командою до великої спільноти програмістів з ціллю роботи над спільними проектами в напрямку освіти, а також розвитку культури ІТ-галузі у Львові й в Україні загалом,” – Ірина Микитин, засновниця та CEO компанії COXIT.

“Радіємо приєднанню COXIT до нашої спільноти. Сьогодні нелегкі часи і я щасливий, що всі колеги розуміють це і продовжують гуртуватися, адже разом ми зможемо досягти значно більше, аніж наодинці. Самостійно ми йдемо швидко, але разом дойдемо далеко. Тому бажаю компанії не боятися проявляти себе і  бути активним учасником Львівського ІТ Кластеру!” Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.