DataRobot – Новий Член Львівського ІТ Кластеру

27 Nov, 2020

Команда компанії DataRobot по всьому світу працює з єдиною метою – допомагати клієнтам доєднатись до використання штучного інтелекту в їхньому бізнесі та поглиблювати знання в цій сфері. Як першопроходці в царині автоматизованого машинного навчання, компанія DataRobot розширює кордони цього напрямку з 2012 року. На цей момент за допомогою платформи, розробленої компанією, можна автоматизувати все, що стосується штучного інтелекту: від даних до їхньої цінності, а саме: збір та підготовка даних, побудова моделей, їх тренування і масштабування, та менеджмент даних. В останньому релізі платформи додались такі сервіси як Use Case Value Tracker, Location AI, Champion/Challenger Models, Humble AI for MLOps, Anomaly Detection for Time Series, та багато інших.

Андрій Піддубний, Директор DataRobot в Україні: “Львівська команда щаслива доєднатися до такої різнобічної та мотивованої організації як Кластер, організації, яка підтримує і розвиває напрямок ІТ в Україні. Ми, як провідна компанія в сфері АІ, раді доєднатися до громади ІТ-спеціалістів Львова та всієї України і охоче попрацюємо над спільними проектами. Особливо нас тішить той факт, що в DataRobot та ІТ Кластеру багато спільних цінностей, які й будемо ширити як в самому ІТ-комюніті так і поза його межами.”

Степан Веселовський, СЕО Львівський ІТ Кластер: “Ми раді, що до нашої спільноти приєдналась така сильна команда з екпертизою у сфері штучного інтелекту. Впевнени, DataRobot стануть вагомим підсиленням діяльності Кластеру та активними учасниками наших проектів, які змінюють Львів та сприяють розвитку ІТ-індустрії ”.