Компанія Dev-Pro Виходить на Ринок Львова

03 May, 2018

До Кластеру приєдналася компанія Dev-Pro!

Dev-Pro заснована в 2011 році, має бізнес-центр в Америці і центри розробки в Харкові, Дніпрі, Львові, Києві та Шарлотті. Реалізує довгострокові проекти для більш ніж 20 клієнтів в США та Європі силами команди з 390+ фахівців.

В компанії приділяють багато уваги саме питанням професійного розвитку IT-спеціалістів. Dev-Pro є співорганізатором KharkivJS з 2012, компанія власноруч проводить конференції PMCon для проектних менеджерів та бізнес-аналітиків з 2015 року. Крім того, на нашому рахунку 22 публічних TechTalk з різних технологій. У Львові Dev-Pro вже долучилися як партнер до таких конференцій як LvivJS, IT Arena, а також провели Rectuiters Meetup у березні 2018 року, наші спікери виступали на Lviv PMDay та Lviv Outsourcing Forum. Наступний крок: власний TechTalk івент для .NET-розробників.

Dev-Pro заохочують професійний ріст своїх фахівців, допомагаючи їх саморозвитку ресурсами компанії.

Спеціалізація компанії:

  • Веб-технології: JavaScript (Angular, jQuery, Bootstrap, Foundation, Ember.js, KnockoutJS, Backbone.js, ReactJS), Node.js, CoffeeScript, Pixel Perfect HTML, CSS (SASS / Less)
  • Мови програмування: .NET, Java, Python, PHP, Ruby On Rails, C ++
  • Мобільна розробка: iOS, Android, PhoneGap
  • SaaS: Amazon Web Services, The Rackspace Cloud, Windows Azure
  • Бази даних: MySQL, Microsoft SQL Server, Oracle

Цінності компанії:

  • Комунікація: У нас високі стандарти комунікації та наочності
  • Відкритість: Отримуй необхідну інформацію, будь відкритим з колегами та клієнтами
  • Надійність: Ми дотримуємося наших зобов’язань та обіцянок як перед клієнтами, так і перед колегами
  • Освіта: Ми інвестуємо в твій професійний розвиток, якщо ти прагнеш до здобуття нових знань

Галина Шакірова, Chief Talent Acquisition Officer:

galina-shakirova-dev-pro“Dev-Pro дуже активно розвивається з 2017 року (одна з трьох IT-компаній України, що зростають найшвидше за даними DOU). Ми бачимо великі перспективи у львівській ІТ-спільноті, тому заснували тут центр розвитку в 2018 році. Як команда людей, які постійно працюють над підвищенням загального рівня кваліфікації українських IT-спеціалістів, ми відчули необхідність долучитися до амбітних проектів Львівського IT Кластеру! Ми раді приєднатися до їхніх ініціатив, поділитися знаннями та співпрацювати, щоб досягти більшого разом!”

 

Степан Веселовський, СЕО Львівського IT Кластеру додав, що вступ у Кластер є безумовним підтвердженням того, що компанія Dev-Pro готова докладати всіх зусиль для трансформації Львова у справжнє місто майбутнього, з великою кількістю можливостей, проектів, та корисних подій.

Більше інформації про компанію тут: https://careers.dev-pro.net/en/