До Львівського ІТ Кластеру приєдналась компанія b-next!


На сьогодні  Львівський ІТ Кластер налічує 37 компаній. Нещодавно до спільнота доєдналась іще одна компанія – b-next.

Компанія b-next – фахівець з постачання перевіреного масштабного програмного забезпечення для спостереження та контролю ринків капіталів зі змішаними типами активів для виконання регулятивних норм, управління ризиками та забезпечення торгової продуктивності.

b-next Capital Markets Compliance (CMC) – це єдина комплексна платформа для виявлення зловживань на ринку, операцій з використанням конфіденційної інформації, використання службового становища в особистих інтересах, моніторингу похідних цінних паперів і позабіржової торгівлі та забезпечення найкращої виконавчої звітності і моніторингу торгової діяльності.

Нещодавні скандали з маніпулюванням ціною твердої валюти та лондонською міжбанківською ставкою Лібор, добре відомі операції з використанням конфіденційної інформації та випадки зловживання на ринку призвели до втрати впевненості інвесторів у ринках капіталів, завдали величезних фінансових збитків та заплямували репутацію залучених банків. Це висуває на перший план потребу банків, брокерів, бірж та інвесторів купувати надійні системи нагляду та контролю за торгівлею.
B-next“Ми набрали команду молодих, освічених, чудово навчених і мотивованих ІТ-спеціалістів у Львові. Вже знайдено вдале місце для офісу і зараз ми на шляху до перших великих успіхів з цією новою командою. Ми вважаємо, що Львівський ІТ Кластер – це ідеальна платформа для зміцнення та розширення цієї позиції. Мені, особисто, подобається стиль роботи цієї команди і я цілком погоджуюся з їхніми цілями. Це допомагає розвивати сучасну і, як я вважаю, потужну ІТ-спільноту і створює для нас середовище підтримки у (новій) європейській країні. Це допомагає мені робити те, що підприємець повинен робити завжди: будувати майбутнє!”, – каже Вольфганг Фабіш, CEO b-next.

“Львівський ІТ Кластер позиціонує Львів як місто, яке відкрите для бізнесу, зокрема іноземного. Ми радіємо що наша спільнота поповнилась потужною німецькою компанією b-next. Переконаний, що нас об’єднує єдина ціль – розвивати ІТ і наша співпраця дасть позитивні результати уже в найближчому майбутньому, – додає СEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Для детальнішої інформації відвідайте http://b-next.com.