Норвезька компанія Global IT приєдналась до Кластеру!


Норвезька компанія Global IT – компанія, яка швидко та ефективно розвивається, заснована у мальовничому Норвезькому місті Берген. В офісах Бергена та Львова реалізовують ідеї 23 молоді та енергійні професіонали.

Основне бачення Global IT – бути міжнародною та інноваційною компанією, що спеціалізується на веб-розробці та веб-дизайні. Компанія відійшла від традиційного веб-консультування і пропонує сучасний та креативний погляд на проекти.

Global IT

“Global IT відкрила офіс у Львові у лютому 2014, ми дуже задоволені спеціалістами, які працюють з нами. Ми переросли наш теперішній офіс та переїзжаємо у більший і з нетерпінням чекаємо продовження росту нашого Львівського відділення. Ми вважаємо, що Львівський IT Кластер є дуже важливим для нетворкінгу, зв’язків з іншими ІТ-компаніями, подій та обміну знаннями та досвідом. Ми раді взяти участь у подальшому зміцненні ІТ-сектору в Львові і разом будувати сильне співтовариство IT-фахівців. Членство в Львівському ІТ Кластері у цьому випадку є “обов’язковим”, – каже Андреас Сандал, CEO Global IT

“Ми пишаємось тим, що Львівський ІТ Кластер поповнюється такими потужними міжнародними ІТ-компаніями як Global IT. Наша спільнота має на меті розвивати ІТ-індустрію у місті, а нові та активні учасники лише каталізують цей процес. Ми розраховуємо на тривалу та плідну співпрацю із компанією”, – додає Степан Веселовський CEO Львівського ІТ Кластеру.

Довідка:
Львівський IТ Кластер – це спільнота, яка об’єднує провідні компанії у галузі інформаційних технологій, що спільно взяли на себе ініціативу проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.