Дженніфер Робертс провела одноденний тренінг для компанії OSTWARE SERVICES

16 Feb, 2016

Як знайти спільну мову з американським замовником та зрозуміти його? На сучасному ІТ-ринку, що розвивається шаленими темпами, самого знання англійської вже недостатньо. Про те, як обійти культурні відмінності і навчитись справді розуміти, про що говорить американський партнер, компанію OSTWARE SERVICES навчала відомий тренер з бізнес-комунікацій – Дженніфер Робертс.

Дженніфер Робертс – тренер зі світовим ім’ям у галузі маркетинг-консалтингу та бізнес-комунікацій, співзасновниця американської компанії Ekipa.co, що співпрацює з ІТ-командами з усього світу – провела для львівської ІТ компаніїOSTWARE SERVICES тренінг на тему «Міжкультурні торгові цикли: як продавати та втримувати клієнтів із США» (“Intercultural Sales Cycles: Sell and Retain USA Clients”).

В рамках тренінгу Дженніфер поділилась своїм досвідом роботи у великих корпораціях, таких як Google, та розповіла про основні проблеми та особливості віддаленої взаємодії українських ІТ-спеціалістів із західними замовниками.

Основною ідею тренінгу було висвітлення відмінностей між бізнес-культурою України та США, що значним чином впливають на результативність співпраці між компаніями цих країн. Посилаючись на власний досвід роботи з українськими командами, тренер вказала на основні помилки, які допускають українці у роботі із західними партнерами, та поділилася ефективними практиками ведення ділової комунікації, якими щодня користуються провідні компанії світу. Що найважливіше, учасники тренінгу мали можливість на місці відпрацювати запропоновані техніки, використовуючи приклади зі свого реального професійного досвіду.

Тематика тренінгу є актуальною та потрібною як для OSTWARE SERVICES, так і для більшості ІТ-компаній України, що працюють з американськими клієнтами. Як  зазначив директор із бізнес-розвитку компанії, Ярослав Бережанський, такі навчання є необхідними для підвищення професійної майстерності менеджерів та досягнення основної цілі кожної компанії – задоволення клієнта та побудови тривалих і міцних ділових взаємин із західними партнерами.

Навчання такого рівня є необхідними для нас, оскільки ми безпосередньо співпрацюємо зі світовими лідерами у галузі напівпровідникових рішень для мереж та телекомунікацій, і для нас важливо вміти тримати високу планку та досягати результатів, завдяки яким наші клієнти хочуть працювати з нами знову і знову”, зазначив Ярослав Бережанський. – “У рамках даного тренінгу наші колеги отримали не лише теоретичні знання, але й практичні навички у веденні перемовин з американськими замовниками.

Про компанію:
OSTWARE SERVICES – аутсорсингова компанія, що надає послуги з розробки та тестування у сферах вбудованого програмного забезпечення для мережевих пристороїв, телекомунікацій та мультимедіа. Історія компанії налічує понад вісім років плідної праці з провідними гравцями ринку мережевих технологій. У колектив OSTWARE SERVICES входить уже понад 100 працівників, і компанія і надалі активно розширює свій штат ташукає талановитих і креативних людей для роботи у високотехнологічних проектах.