ELEKS стартує Software Engineering Camp для інженерів-програмістів

23 Feb, 2016

Талановиті студенти та молоді фахівці мають нагоду за 4 місяці стати програмістами

Провідна ІТ-компанія ELEKS оголошує набір у Software Engineering Camp – спеціалізовану програму навчання для студентів технічних спеціальностей та охочих спробувати себе в ІТ. Навчальний інтенсив розпочнеться одночасно на базі всіх філій компанії: у Львові, Івано-Франківську та Тернополі.

На відміну від вузькоспеціалізованих академій, які часто пропонують інші ІТ-компанії, новий курс від ELEKS буде присвячений не одній, а відразу багатьом мовам та провідним технологіям програмування: Java, Swift, C++, C#, front end (JavaScript, CSS, Angular.JS, HTML5), SQL та інші різновиди баз даних.

В рамках навчання учасники одразу ж застосують отримані знання на практиці. Командна робота, навички презентацій, вміння аргументувати, переконувати та приймати рішення – ось далеко не весь перелік навиків, які також активно практикуватимуть учасники програми. Викладати та оцінювати роботу молодих талантів будуть досвідчені інженери-програмісти ELEKS.

«ІТ-індустрія – чи не найдинамічніша галузь у світі. Нові вимоги спричиняють щоденні інноваційні прориви, а це, в свою чергу, потребує нового підходу до підготовки спеціалістів,» розповідає Лілія Мудрик, керівник ELEKS University, навчальної структури у рамках компанії ELEKS. «Кандидати мають бути готовими стати не лише фахівцями сьогодення, але й інженерами майбутнього. Однією з глобальних тенденцій у розвитку ІТ-освіти є орієнтація на ґрунтовну базу не однієї, а кількох ключових технологій. Такий підхід дає ряд істотних переваг для тих, хто починає роботу в ІТ».

Графік навчань у Software Engineering Camp доволі інтенсивний – чотири рази на тиждень, по кілька годин протягом чотирьох місяців. Реєстрація на курс розпочнеться 18 лютого, початок навчання – 14 березня. Аби стати учасником, потрібно зареєструватися та пройти тест на визначення рівня знань англійської мови на сайті компанії, наступним етапом стане технічний тест та співбесіда із представниками ELEKS. До слова, перспективи для випускників Software Engineering Camp відкриваються неабиякі – успішні слухачі матимуть можливість стати частиною команди ELEKS одразу по закінченню навчання.

Довідка:

ELEKS – міжнародна компанія, яка надає послуги з розробки програмних продуктів для лідерів ринку та інноваторів. З 1991 року, ми допомагаємо бізнесам впроваджувати інновації та створювати успішні комплексні програмні продукти, застосовуючи такі технології як Data Analytics, Internet of Things, мобільні технології та носимі пристрої (Wearables). Наші програмні рішення стали частиною найкращих практик у цілому світі та запорукою успіху наших клієнтів, серед яких міжнародні компанії, зокрема і учасники рейтингу Fortune 500.

До складу компанії входить головний офіс у Львові, мережа центрів розробки в Україні (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль), де працюють близько 900 висококваліфікованих спеціалістів, а також представництва в США та Великобританії.

Більше інформації на сайті ELEKS