Компанія ELITEX – Серед Учасників Львівського IT Кластеру

27 Aug, 2021

ELITEX сервісна ІТ компанія, заснована у Львові в 2015 році. Основний фокус розробка технічних рішень на Javascript та побудова виділених технічних команд для клієнтів.

Компанія вирізняється своєю сильною технічною експертизою понад 90% технічних спеціалістів компанії Senior та Middle рівня, а також своєю турботою про консультантів Employee NPS у середині 2021 року склав 76. Офіс ELITEX, що розташовується біля Львівської Опери, був неодноразово названий одним із найкрасивіших серед львівських ІТ компаній.

download-7

“Компанія ELITEX вже 6 років працює на ринку, створюючи нові робочі місця та розвиваючи сильних професіоналів. Вступ в Львівський ІТ Кластер для нас, це можливість рухатися вперед ще швидше та брати ще активнішу участь в житті львівської та всеукраїнської ІТ спільнот. Вперед та вгору!” Володимир Ваврикович, СЕО в ELITEX.

download-9

«Я щиро радію тому, що до нашої ІТ-спільноти приєдналася талановита компанія ELITEX . З кожним новим учасником у нашій Асоціації, впливовість індустрії зростає. Тож вітаю вас у спільноті однодумців та заохочую до активної співпраці та долучення до наших проектів”, додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.