Вітаємо Embrox Solutions у Львівському ІТ Кластері

16 Dec, 2021

Embrox SolutionsIT-компанія, яка розробляє широкий спектр унікальних продуктів.

Окрім розроблення софтверу, Embrox Solutions спеціалізується на електричному та механічному інжинірингу. У поєднанні з софтвер і фірмвер розробленням, Embrox реалізує повний цикл створення продукту (New Product Development or NPD). Тобто, клієнти, які на початку мають тільки ідею у кінці отримують завершений хардверно-софтверний продукт, готовий до масового виробництва.

Під час розроблення Embrox використовує передові методи програмування та інженерії, які ґрунтуються на наукових підходах. Тому рішення компанії стабільні й швидкі в роботі та гнучкі у використанні.

for-fb2021-12-15
Завершивши розроблення, компанія зазвичай не прощається з клієнтами, а надає подальшу підтримку, консультації та бізнес-аналітику.  Це дозволяє впевнитися, що продукт залишається успішним та конкурентоспроможним.

“Ми дуже раді, що стали частиною Львівського ІТ Кластеру – спільноти, яка об’єднує топові ІТ-компанії міста. Ми хочемо бути не просто логотипом на сторінці учасників, а дійсно робити вагомий внесок в розвиток індустрії. Тому ми відкриті до спілкування і нових проектів, – зазначає Наталія Гірак, CEO Embrox Solutions.

Однозначно, Embrox Solutions підсилить нашу спільноту Львівського ІТ Кластеру. Вірю, що наша співпраця буде плідною, спрямованою на активний розвиток ІТ-індустрії Львова і України загалом, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.