GlobalLogic Запускає Конкурс Освітніх Проектів в IT

01 Feb, 2021
У січні стартував національний конкурс грантових проектів із розвитку IT-освіти України. Кращі ініціативи викладачів вищих навчальних закладів та їхніх студентів отримають гранти у розмірі до 4 000 доларів США кожен. Загальний фонд конкурсу складає 20 000 доларів США.
Взяти участь у конкурсі можуть команди від 3 до 5 повнолітніх учасників, які є працівниками чи слухачами одного вишу, а також мають проект зі створення нового чи діджиталізації вже існуючого онлайн-курсу, організації онлайн-конференції чи серії вебінарів, впровадження інноваційних методів навчання, навчально-дослідницький (R&D) проект або інший проект, що відповідає меті та напрямам конкурсу.
Організатором є ІТ-компанія GlobalLogic.
У межах ініціативи GlobalLogic Education ми співпрацюємо з 19ма ВНЗ України. Спільно відкрили 6 навчальних лабораторій, запустили 15 навчальних програм, реалізували декілька R&D проектів. Ми бачимо, що викладачі, аспіранти та студенти дуже зацікавлені у розвитку IT-освіти, готові і мають цікаві ідеї та пропозиції. Тому впевнений, що наша ініціатива продемонструє ефективність їхніх ідей на практиці” — прокоментував Євген Сакалокоординатор університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент.
Подати заявку та ознайомитись з деталями конкурсу можна на сайті ініціативи GlobalLogic Education. Проекти приймають до 14 лютого включно, а переможців обере спеціально створена конкурсна комісія вже за місяць, до 14 березня.