Grid Dynamics new member of Lviv IT Cluster

03 Dec, 2015

Grid Dynamics – компанія, яка є лідером у розробці відкритих технологічних рішень нового покоління, які масштабуються. Компанія працює у галузях – eCommerce, BigData та Cloud технології. Основні напрямки діяльності – відбудова omnichannel платформ, пошук та персоналізація, налагодження CI/CD-процесів.
Grid Dynamics має обширний досвід у відбудові складних комерційних рішень та приймає активну участь в open source суспільстві.

Використовуючі найкращі технологічні практики, “Grid Dynamics” допомагає своїм клієнтам створювати передові рішення для своїх споживачів. Компанія завжди будує довготривалі ділові відносини та враховує бізнес-інтереси клієнтів протягом всього циклу розробки проектів. Серед клієнтів такі компанії, як eBay, Yahoo, Kohl’s, Macys, x.commerce, и PayPal.
Grid Dynam“Ми раді приєднатися до такої відомої спільноти як Львівський ІТ Кластер. З моменту свого створення в 2006 році компанія Grid Dynamics стабільно зростає та здобула хорошу репутацію в Україні. Ми цінуємо талант, досвід і працьовитість ІТ-інженерів України та віримо у великий потенціал ІТ-індустрії в країні.
Обидва засновника, Вікторія Лівшиць, і я, Леонард Лівшиць, народилися і виросли в Україні. Я отримав вищу освіту у Харкові. Моє сімейне коріння пов’язано з такими містами як Львів, Харків, Чернівці та Київ.
Grid Dynamics розробляє кілька комплексних рішень в передових напрямках технологічного простору, які відповідаютьнайвищим вимогам наших міжнародних клієнтів. Grid Dynamics надала широкі можливості для розвитку українських ІТ-інженерів в Сполучених Штатах і Європейському Союзі. Я дійсно дуже радий можливості розширення нашої присутності та обміну досвідом з ІТ-партнерами у Львові.” – каже СЕО компанії Леонард Лівшиць”.

“Співпраця із Grid Dynamics дуже важлива для нас, адже це сильний гравець на ринку і ми переконані компанія внесе позитивні зміни у діяльність Кластеру. У нас схожі цілі – ми прагнемо розвивати ІТ та зміцнити позиції нашої країни й Львова на міжнародному ринку. Маємо намір залучити компанію до усіх наших ініціатив та проектів, щоб якомога швидше втілити наші плани у реальність“. –  CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Довідка:
Львівський IТ Кластер – це спільнота, яка об’єднує провідні компанії у галузі інформаційних технологій, що спільно взяли на себе ініціативу проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.