Хмарний Оператор GigaCloud Відкрив Офіс у Львові

19 Apr, 2019

18 квітня 2019 року у Львові відкрився офіс хмарного оператора GigaCloud. Це – перша українська компанія-хмарний оператор, що відкрила філіал у Західній Україні.

Компанія вже має досвід реалізації проектів у цьому регіоні. Так, послугами GigaCloud користується Управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради у проекті «Е-бібліотека». До 2021 року всі відвідувачі матимуть електронну реєстрацію і зможуть обрати та замовити книгу онлайн з будь-якої міської бібліотеки Львова.

giga

«Сьогодні у Львові працює 40 публічних бібліотек, для яких ми розробляємо програмне забезпечення. Ми плануємо перевести їх на електронне обслуговування та облік, – розказує координаторка діяльності міських бібліотек Львова Анастасія Нечипоренко. – Проект має звільнити бібліотекарів від зайвої паперової роботи. Цей час вони зможуть вкладати в організацію активного життя просторів: наповнювати їх подіями та проектами. Адже концепція сучасної бібліотеки виходить за межі книгозбірні та набуває нових функцій».

Львівськими клієнтами вже стали телеканал ЗІК, медичний центр св. Параскеви та міжнародна страхова компанія MetLife. Окрім цього, компанія реалізувала низку міських проектів у партнерстві з SoftServe.

giga2

«Офіс у Львові – це наш спосіб додатково підтримати партнерів, адже міграція чутливих даних до хмари – один з найскладніших бізнес-процесів. Так ми зможемо забезпечити підтримку 24/7, – відзначив співзасновник GigaCloud Антон Хвастунов. – Ми плануємо насичувати ринки ритейлу, агро та міських проектів, а також аналогічні ринки у Європі, що має забезпечити наше зростання на 100% та багатократне збільшення кількості співробітників у цьому офісі».

Оператор входить до групи компаній GigaGroup разом із GigaCenter та GigaTrans – українським телеком-оператором з 12-річним досвідом надання послуг з підключення до Інтернету компаній та організації захищених каналів зв’язку для державних та фінансових установ. Таке партнерство уможливлює успішнішу реалізацію понад 500 проектів.