Intellias та Київстар Оголосили Про Початок Стратегічної Співпраці

12 Jan, 2021

Найбільший в Україні оператор телекомунікацій Київстар та провідний український провайдер комплексного програмного забезпечення Intellias оголосили про початок довгострокової співпраці.

Команда з більш ніж 30ти інженерів Intellias розпочала роботу над проєктом для Київстар. Розробники займатимуться підтримкою і розвитком систем, що обслуговують важливі бізнес-функції замовника. Завдяки глибокій експертизі Intellias в таких галузях, як ERM, CRM та Big Data, спеціалісти компанії допоможуть Київстар зробити значущий стрибок у розбудові і розвитку інноваційного технологічного стеку. Проєкт дозволить оптимізувати витрати та підвищити ефективність бізнес-процесів мобільного оператора. Проєкт передбачає збільшення команди щонайменше вдвічі у найближчі кілька років.

«Ми раді розпочати стратегічну співпрацю з лідером українського телеком-ринку і прискорити цифрову трансформацію нашого клієнта,  зазначив Віталій Седлер, CEО та співзасновник Intellias.  Телекомунікаційні технології є одним із стратегічних напрямів нашого бізнесу, де ми маємо велику міжнародну експертизу. Завдяки співпраці з Київстар, у нас є особливо цінна можливість використовувати наші знання і досвід на українському ринку, нарощуючи його конкуренту перевагу». ­

Окрім підписання договору про комплексне обслуговування компанія Intellias набула статусу преферентного сервіс-провайдера для Київстар і буде долучатися до співпраці над наступними розробками та введенням в експлуатацію нових систем та сервісів.

«Тема технологічного авторитету в телеком-галузі України активно обговорюється в Київстар, тому питання цифрової трансформації компанії не може лишатися поза увагою, – додає Андрій Жуковський, директор з інформаційних технологій Київстар. Основна мета такої трансформації – забезпечити можливості виводу на ринок інноваційних продуктів, що відповідають найсучаснішим вимогам клієнтів. Безперечно, розвиток системи обслуговування клієнтів та систем обробки великих даних є одними з базових вимог для Київстар. Тісна співпраця із такими досвідченими гравцями IT ринку, як Intellias, дозволить нам вийти на якісно новий рівень забезпечення потреб нашого клієнта».

Intellias має досвід системної роботи з телекомунікаційними компаніями: міжнародними операторами зв’язку, B/OSS постачальниками та іншими представниками індустрії.  Компанія реалізувала низку проєктів, пов’язаних з оцифруванням бізнес-процесів, створенням операційних мережевих систем, міграції на хмарні технології. Intellias також має напрацювання в напрямі білінгових і монетизаційних систем, когнітивних систем для телеком-операторів (аналітика даних, Data Science, AI), послуг з побудови мереж хмарного дата-центру, програмних комутаторів та VoIP рішень для бізнесу.