High-performance Sales Management Program

12 November 10:00 Kyiv

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) уже вдруге має нагоду проводити в Україні авторську програму Джо Понса (Барселона), маркетолога зі світовим іменем, High-performance Sales Management. Джо має досвід роботи із tech та non-tech компаніями у 50 країнах світу, є президентом компанії AXIOMA Marketing Consultants (Іспанія), екс-директором програми МВА IESЕ (Барселона). Викладає в IEDC – Bled School of Management у Словаччині, ІАЕ в Аргентині та Instituto Internacional San Telmo in Seville в Іспанія, а також у Львівькій бізнес-школі УКУ.

Учасники програми матимуть нагоду критично оцінити роботу відділів продажу в своїх компаніях, зрозуміти, як можна підсилити sales team та ще ефективніше управляти продажем.

High-performance Sales Management Program відбуватиметься в IQ Business Center у Києві 12-13 листопада. Для представників Львівського ІТ-кластеру пропонуємо знижку 10% на участь у навчанні.

Робоча мова – англійська.

Дізнайтеся, чому експерт з продажу та викладач LvBS Михайло Винницький, що навчався на програмі Джо Понса, рекомендує High-performance Sales Management Program!

Маєте запитання?
Наш менеджер Ольга радо на них відповість: +38 (067) 675-66-08, okosar@lvbs.com.ua.

Event registration