Innovating Justice Meetup Lviv

17 July 19:00 Львів, вул. Кастомарова, 1/3, PRAVOKATOR правовий клуб Львів

🏓 Як справи з інноваціями в праві?

Вже 17 липня приходьте синхронізуватися по трендам в правових інноваціях та дізнатися про відкриті можливості для legal tech проектів від голандської організації HiiL. Українські проекти вже отримали від HiiL підтримку на 140 тисяч євро. Приходьте дізнатися, як HiiL допоможе зрости й вашим ідеям!

Реєструйтесь за лінком та до зустрічі.

На події ви дізнаєтесь про можливості, що відкриваються legal tech проектам в міжнародному конкурсі Innovating Justice Challenge 2019, який вкотре проходить в Україні під егідою та в партнерстві з міжнародним акселератором та дослідницькою організацією HiiL. Не оминемо увагою і успіхи переможців конкурсу минулих років.

🙌 Участь в Innovating Justice Challenge — шанс створити та розвинути суспільно корисні проекти у сфері права, які спрощують доступ громадян до правосуддя, підвищують рівень надання юридичних послуг, а також сприяють партнерству між ІТ, громадським та державним сектором. Подати заявку до програми.

До дискусії про правові інновації долучаться:
👋 Ігор Маркевич, засновник Amigo Partners
👋 Іван Городиський, директор Школи права Український католицький університет UCuniversity
👋 Марта Романяк, керівник управління ІТ Львівська міська рада
👋 Оксана Котовська, Начальник відділу організаційного забезпечення розгляду адміністративних справ Львівського окружного адміністративного суду

👋 Дмитро Форемний, представник HiiL в Україні, розкаже про конкурс Innovating Justice Challenge 2019

Вхід на подію вільний за умови попередньої реєстрації.

Подія проходить в партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та PRAVOKATOR правовий клуб Львів.
Реєстрація на місці о 19.00, початок події о 19:30.

Захід організовано SocialBoost в рамках грантового проекту “Innovating Justice Challenge 2019” за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програма USAID «Нове правосуддя» – USAID New Justice Program

Event registration