IT Future visited liceum Orianna and aims to visit 7 more schools!

24 Nov, 2015

Львівьский ІТ Кластер та наші Експерти продовжуть знайомити учнів львівських шкіл із основами інформаційних технологій. 18 листопада  ми відвідали НВК школу-ліцей Оріяна  разом із Андрієм Сиваком із компанії Cypress. Експерт провів дуже інформативне та захопливе заняття.

За плечима у Андрія понад 10 років роботи в ІТ галузі, 5 із яких він пропрацвав у менеджменті, тож він мав що розповісти дітям. Він розпочав заняття із знайомства із проектами,  котрими зараз займається він і зокрема його компанія.

Щоб наочно знайомити учнів із результатами роботи наш Експерт приніс сенсорний екран для Tesla та мікрочіпи, котрі власне виготовляє компанія Cypress. Щоб учні краще розуміли матеріал Андрій показував ряд відео, а також розказав більш детально про принципи роботи  роботи сенсорних екранів. Незважаючи на складну тему наш Експерт просто і доступно пояснив усе учням та по-спражньому заінтригував їх.

Андрій зацікавив учнів розповіддю про власний досвід, тож опісля плавно перейшов до викладу загальної інформації про ІТ індустрію та можливості професії. Приємно,  що оперуючи цифрами та розповідаючи про загальні кількість ІТ-шників та компаній у Львові наш Експерт покладався на наше унікальне дослідження ІТ-ринку – IT Research. Також Андрій майстерно та вміло пояснив учням які існують мови програмування та яка між ними різниця.

Учнів вразив  факт, що Україна четверта країна у світі за кількістю ІТ- спеціалістів після США, Індії та Росії.

На звершення щоб мотивувати дітей вчитись ще наполегливіше Експерт розповів про світових легенд, котрі досягли успіху у галузі інформаційних технологій такі як засновники компаній  Google, Amazon, Facebook та Microsoft. Своєрідним патріотичним закінченням уроком була інформація про українські стартапи, котрі прославивлись на весь світ такі як Looksery, Petcube, Viewdle.

Тепер Львівський ІТ Кластер  разом із нашими талановитими Експертами має намір відвідати іще 7 львівських шкіл до кінця року.

РОЗКЛАД

  1. 20 листопада у школу №50 завітає Експерт із компанії Eleks  – Володимир Воєвітка
  2. 26 листопада НВК “Школа-гімназія Галицька”(Галицький район) – Олег Круц (N-IX)
  3. 1-ого грудня НВК “Школа-гімназія “Сихівська”- Назар Дідик (Conscencia)
  4. 2-ого грудня, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «Лідер» – Юрій Трусов (EPAM)
  5. 3-ого грудня, СЗШ №8 – Євген Кочубей(b-next)
  6. 8 грудня, НВК “Школа І ст.-гімназія “Гроно”
  7. 10 грудня, СЗШ № 96 – Тарас Озарків (Juniors Club Lviv)