Шукаємо Менторів для Інноваційних Програм Кластеру

22 Aug, 2018

Львівський ІТ Кластер – у пошуках наставників для студентів Факультету прикладної математики ЛНУ ім. Івана Франка. Шукаємо 30 працівників ІТ компаній, які могли б стати менторами для студентів, передати їм свій досвід та допомогти зменшити бар’єр між теоретичним навчанням та реальною роботою в ІТ компанії.

На дев’яти інноваційних програмах навчання, які Львівський ІТ Кластер запроваджує спільно з ІТ компаніями Львова, цього року навчатимуться більше тисячі студентів. Ми намагаємося дати студентам сучасну та актуальну освіту, підготувати до майбутньої роботи в ІТ сфері, ознайомивши з її особливостями вже під час навчання. Для цього, програми передбачають роботу з менторами з ІТ компаній, та роботу над власними проектами. Вже в осінньому семестрі, який розпочнеться 1 вересня, студенти створюватимуть власні проекти в рамках курсу “Командна робота”. Над своїми проектами вони будуть працювати у групах (4-6 студентів в одній команді).

Для ефективної роботи студентських команд необхідна допомога менторів, досвідчених спеціалістів ІТ-компаній. Менторові необхідно приділяти студентам всього 1 годину на тиждень, крім того він самостійно вирішуватиме, яким чином організувати співпрацю з командою. На кінець семестру (середина грудня) команди повинні підготувати проекти рівня MVP, які презентуватимуть перед журі – керівниками компаній. Також ментор матиме право виставляти оцінки за роботу кожного студента команди протягом семестру, які будуть впливати на загальну оцінку студента за курс “Програмування (.Net, основи командної роботи)”.

Якщо Ви хочете долучитися до менторства студентських проектів або маєте запитання/пропозиції, надсилайте електронного листа менеджерові освітніх проектів Львівського ІТ Кластеру Богдані Андрунів на адресу bogdana.andruniv@itcluster.lviv.ua з темою «Менторство», або телефонуйте: +38-097-796-34-66.

Зголоситись потрібно до 31 серпня.

Допоможіть розкрити майбутні молоді таланти ІТ-індустрії!