At LITS held World Hour of Code

14 Dec, 2015

12 грудня в рамках World Hour of Code за ініціативи Львівської ІТ школи (LITS) відбулася Година коду, протягом якої усі бажаючі підлітки мали змогу спробувати програмувати та змусити героїв на моніторах своїх лептопів виконувати задані вказівки.

Година коду – це глобальний проект, який залучає десятки мільйонів школярів у більш, як 180 країнах світу. Одногодинний курс в ігровій формі дозволяє всім віком від 4 до 104 років поринути в захопливий світ програмування. Захід відбувся одночасно у двох локаціях: Львівська обласна бібліотека для дітей, що по вул. Винниченка, 1, та офіс Lviv IT School, що по вул. Кам’янецькій, 1а. Впоратися із завданнями школярам допомагали кваліфіковані спеціалісти провідних ІТ компаній м. Львова. У Годині коду, організованої LITS, прийняло участь близько сотні юних мрійників, які в майбутньому прагнуть поєднати своє життя зі сферою ІТ. Протягом години школярі на прикладі гри Star Wars задавали команди комп’ютерним героям, аби ті за допомогою правильно написаних рядків коду виконували поставлені завдання. Після успішного проходження всіх рівнів гри кожен із школярів отримав офіційний сертифікат учасника проекту.

1 / 7

В рамках Години коду також відбулася презентація нового навчального проекту LITS4kids від Lviv IT School. Даний освітній проект пропонує абсолютно новий формат навчання для розвитку школярів, метою якого є професійна орієнтація дітей у сфері IT та їхній всебічний розвиток. Значною перевагою такого навчання є відсутність нудних уроків, об’ємних домашніх завдань та балової системи оцінювання. LITS4kids – це виключно практичні заняття, кваліфіковані викладачі і лише актуальні знання, без яких стати успішним сьогодні неможливо. Навчання включає ознайомлення з основами програмування, розвиток критичного мислення та логіки, вдосконалення розмовної англійської мови, формування soft skills, розвиток лідерських якостей та вміння працювати в команді. Учні також мають змогу побувати на екскурсіях у провідних ІТ компаніях м. Львова та власноруч розробити свій перший веб сайт, який вони презентуватимуть на фінальному занятті.

Навчання такого формату розкриває величезні перспективи розвитку для сучасних підлітків, полегшує формування в учнів ефективних стратегій мислення, підвищує їхню самооцінку, впевненість у власних силах та допомагає у виборі майбутньої професії.