Який Проект Учнів Переміг на IT Challenge 2019?

23 May, 2019

Вже шостий рік поспіль Львівський ІТ Кластер, Львівська Міська Рада та Львівська Політехніка проводять олімпіаду для школярів IT Challenge. Учні 7-11 класів Львівських шкіл та шкіл області мали можливість брати участь в олімпіаді та проявити свої здібності в сфері технологій та знання англійської мови. Сьогодні відбулось офіційне нагородження переможців олімпіади, яка розпочалась ще в січні і проходила в три етапи.

IT Challenge – це олімпіада з ІТ для школярів, де кожен учень має змогу поборотися за цінні призи від львівських ІТ-компаній. Третій та останній етап конкурсу – захист власних проектів, які учні готували впродовж місяця. Цього року у третьому етапі позмагались 11 команд, кожна з яких працювала над своїм додатком, web-платформою чи хардверним продуктом.

1 / 6

Переможцем конкурсу став Олександр Оглашенний, учень  середньої загальноосвітньої школи №9 м. Львова. Олександр працює над розробкою програмованого домашнього маніпулятора у вигляді роботизованої руки. Як зазначає Олександр, його проект – це “спроба впровадження сучасних технологій у повсякденне життя звичайних людей, метою якої є спонукати дітей навчатись програмуванню у доволі цікавий і креативний спосіб”. Переможець розповідає, що звернув увагу на ріст популярності робототехніки, але серед роботизованих пристроїв немає достатньої кількості продуктів, які можна було б використовувати в побуті.

Олександр отримав 10 000 грн від Львівського ІТ Кластеру  на подальшу роботу над своїм проектом. А середня загальноосвітня школа №9 м. Львова отримає від ІТ Кластеру комп’ютерний клас.

1 / 5


“Підтримуючи талановитих школярів сьогодні, ми виховуємо не тільки хороших професіоналів, але й майбутніх партнерів та конкурентів, а саме в умовах високої конкуренції відбувається стрімкий ріст економіки. Вже за кілька років вони творитимуть бізнес-середовище Львова. Львівський ІТ Кластер вже шостий рік поспіль підтримує IT Challenge і ми дуже раді бачити молодих проактивних людей, які хочуть розвиватися в ІТ-напрямку,” – коментує подію Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Усі фіналісти також отримали подарунки від ІТ компаній, учасників Львівського ІТ Кластеру, а троє учасників, які показали найкращий результат, отримали сертифікати на навчання від LITS. Дякуємо компаніям, які долучились: Global Logic, N-iX, Data Art, SoftServe, Perfectial, Sombra, LITS.