General Assembly Meeting: year summary and future plans!

22 Dec, 2015

Завтра Львівський ІТ Кластер проведе останнє засідання Загальних Зборів у цьому році. Члени ради зберуться в офісі компанії SoftServe, що на вулиці Садовій аби обговорити плани на майбутній рік та підбити підсумки 2015-ого року.

Цей рік видався багатим на події та без перебільшення став одним із найуспішніших в історії Кластеру. Cпільнота не припиняє свого впевненого та стабільного росту, поповнившись 17 новими компаніями-учасниками.

_MG_8403

Впродовж року Кластер вдосконалював та реалізовував уже існуючі проекти – IT Expert, IT Future, IT Roadshows, IT Club. Конференція Lviv IT Arena зібрала 1400 учасників була визнана найкращою подією року згідно із опитуванням DOU. Як і було заплановано розпочалось будівництво унікального житла для IT-шників – IT House. За підтримки та допомоги  учасників і, звісно, соціологічної агенції «Фама» нам вдалось реалізувати масштабне дослідження ІТ-ринку Львова – IT Research.

На засідані Загальних Зборів також обговорять подальший розвиток проектів та затвердять план роботи на новий рік. Зокрема, будуть прийняті рішення щодо нових проектів, таких як створення IT Парку, IT House 2.0, а також збільшення масштабів Lviv IT Arena. Також члени зборів вирішать як покращити та успішно імплементувати в освітній процес проекти IT Expert та IT Future.