EPAM розширює співпрацю з компанією Google

31 Jul, 2018
EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) – провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення. Компанія стала одним з шести існуючих партнерів з впровадження системи Advanced Solutions Lab (ASL) і провідним партнером Google Cloud Platform (GCP). EPAM буде працювати над прискоренням розробки рішень за допомогою машинного навчання для корпоративних клієнтів, а також надаватиме комплексні рішення для Google Cloud Platform.
googlecloud

«Той факт, що ми стали партнером з впровадження системи Google ASL і провідним партнером GCP, демонструє нашу експертизу в Google Cloud, інтелектуальній автоматизації і послугах зі створення цифрових платформ», – говорить Антон Томченко, Vice President, Co-Head North America/West, EPAM. – «Об’єднавши наш спеціалізований досвід з однією з найкращих пропозицій з машинного навчання на ринку – Google Cloud ASL, ми зможемо допомогти нашим клієнтам впровадити ефективні інтелектуальні рішення, які знижують витрати, підвищують гнучкість команд і якість обслуговування клієнтів».

Для більш ефективної підтримки корпоративних клієнтів, у технічних команд EPAM буде доступ до програм ASL Immersive Training і ASL Solution Development. Компанія буде займатися розробкою додатків, інтеграцією засобів серверної обробки інформації, плануванням проектів і управлінням змінами. Маючи понад 450 Google Cloud фахівців, EPAM надає консультації щодо інфраструктури, послуги з міграції, розробки хмарних додатків, оптимізації хмарних обчислень, навчання машин, великих системи даних, стратегії API і обслуговування, а також підтримку G Suite. Партнерство EPAM з Google Cloud допомагає клієнтам створювати більш стабільне і безпечне програмне забезпечення за короткий час.
Більше інформації про експертизу EPAM в Google Cloud: http://www.epam.com/google-cloud. Інформація про Advanced Solutions Lab: https://cloud.google.com/asl/
Інформація про глобальну мережу партнерів Google Cloud’s: https://cloud.google.com/partners/.

Про компанію EPAM Systems
Заснована в 1993 році, компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії.
EPAM був визнаний лідером ринку низкою незалежних аналітичних агентств і займає 12 місце в списку Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній», 1 місце серед постачальників ІТ-послуг в списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній»