EPAM запускає аналітичну платформу з елементами машинного навчання InfoNgen™ 7.0

21 May, 2018

InfoNgen надає компаніям доступ до масивів структурованих і неструктурованих даних широкого діапазону для прийняття бізнес-рішень. Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, анонсувала запуск аналітичної платформи InfoNgen 7.0. На основі заданих параметрів платформа дозволяє  виокремлювати дані з більш ніж 200 тис. багатомовних веб-джерел, а також проводити комплексний сентимент-аналіз текстів. Підключення можливостей машинного навчання через нейронні мережі значно покращує точність видачі і допомагає користувачам виявляти приховані закономірності, тренди та аномалії. Користувачі InfoNgen можуть швидко отримувати, аналізувати й поширювати інформацію і, як наслідок, прискорити прийняття конкурентних бізнес-рішень.

Близько 80% даних, кількість яких стрімко зростає, сьогодні є неструктурованими, тому компанії можуть упускати величезні масиви важливої для бізнесу інформації. Це дані соціальних медіа, різного роду контенту,  а також корпоративна інформація (електронна пошта, документи, презентації). Подібні дані містять інформацію, яка допоможе трансформувати бізнес-модель через виявлення конкурентних переваг та створення  успішної бізнес-стратегії. InfoNgen задовольняє запити користувачів у сфері  фінансових та юридичних послуг, медицини та біотехнологій, високих технологій, промисловості, роздрібної торгівлі та багатьох інших галузях. Можливі опції:
• Отримання інформації про бренд і конкурентний аналіз
• Виявлення ринкових стратегій і галузевих трендів шляхом вивчення конкурентної активності в режимі реального часу.
• Пошук за даними підприємства
• Швидке підключення та пошук по структурованим і неструктурованим даним підприємства для виявлення прихованих закономірностей, трендів і аномалій.
• Відомості про ринкову кон’юнктуру o Агрегування і моніторинг актуальних даних і новин про бренд, клієнтів, партнерів і конкурентів.
• Аналіз клієнтських запитів і відгуків
• Отримання на вимогу аналітичних відомостей про реальне ставлення клієнтів до продуктів (товарів), політику збуту і маркетингові кампанії.
• Відстеження нормативно-правових вимог і управління ризиками  o Моніторинг прийняття нових нормативно-правових актів та зменшення витрат на їх дотримання за рахунок максимально швидкого виявлення порушень.
• Виявлення контрафактної продукції і шахрайських схем
• Виявлення, моніторинг та реагування на дії зловмисників, які підробляють продукти і крадуть комерційні таємниці.

content_epam-infongen-1
«Можливість виокремлення  стратегічної інформації, особливо за допомогою аналізу структурованих і неструктурованих даних, приносить компаніям значну вигоду. Ці відомості допомагають бізнесу швидко зрозуміти, розпізнати і реагувати на слабкі сторони в діяльності щоб досягнути конкурентної  переваги, – підкреслив Джейтін Агарвал, віце-президент, директор по бізнес-продуктам EPAM. – Можливість швидко консолідувати і аналізувати неструктуровані дані – необхідний крок на шляху до реальної цифрової трансформації. InfoNgen – це легке у налаштуванні рішення, що дозволяє швидко агрегувати і знаходити закономірності в даних для поліпшення якості прийнятих рішень».

«Ринок глобальних постачальників послуг швидко змінюється і наші клієнти зацікавлені, щоб разом із розробкою платформ ми пропонували їм комплексні рішення з більш широким діапазоном опцій, – зазначає Елайна Шехтер, віце-президент, директор з маркетингу та стратегії EPAM. – Наш практичний підхід до цього завдання включає інтеграцію партнерських рішень, компонентів з відкритим вихідним кодом, власних платформ EPAM, а також наших бізнес-продуктів, таких як InfoNgen. Таким чином, ми можемо запропонувати нашим замовникам цілісне вирішення їхніх найскладніших бізнес-проблем». Дізнайтеся більше про можливості InfoNgen на сайті.

Про компанію EPAM Systems Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. EPAM був визнаний лідером ринку низкою незалежних аналітичних агентств і займає 12 місце в списку Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній», 1 місце серед постачальників ІТ-послуг в списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній».