Назад до подій
16
Серпень
Середа
00:00
Одеса

AIR Cup 2023 – кіберспортивний турнір з гри CS:GO

Кібертурніри, безперечно, є доброю справою для України з ряду вагомих причин. Від нашої країни завжди йшли сильні команди та видатні кіберспортсмени. Кожен спортсмен, що представляє Україну на міжнародній арені, не просто змагається за перемогу, а й стає голосом нашої країни. Він показує всьому світу нашу національну гідність і сильний характер. Збільшення популярності кіберспорту також привертає увагу інвесторів, що дозволяє розвивати цю галузь та створювати нові робочі місця.

Саме тому Odesa IT Family вирішила відновити свій проєкт IT CUP, і цього разу долучитися до підтримки Інституту Штучного Інтелекту та Робототехніки “Одеської Політехніки”, які організовують спортивний захід для розвитку молоді – кібертурнір Air Cup.

На переможців чекають призи! Компанії-учасниці Odesa IT Family долучились подарунками:  Capgemini Engineering,  DataArt,  Provectus Life,  Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Для того, аби дізнатись більше про умови участі і зареєструватись, переходьте на сайт

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/air-cup-2023-kibersportyvnyj-turnir-z-gry-csgo/
AIR Cup 2023 – кіберспортивний турнір з гри CS:GO

Кібертурніри, безперечно, є доброю справою для України з ряду вагомих причин. Від нашої країни завжди йшли сильні команди та видатні кіберспортсмени. Кожен спортсмен, що представляє Україну на міжнародній арені, не просто змагається за перемогу, а й стає голосом нашої країни. Він показує всьому світу нашу національну гідність і сильний характер. Збільшення популярності кіберспорту також привертає […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_20230809_160116_412.png
Скопійовано!