Назад до подій
22
Квітень
Субота
16:00
Моршин, Львівська область, відпочинковий комплекс "Святий Шарбель"

Благодійний концерт-аукціон “Лелека для Аратти”

За сприяння Благодійного Фонду “Інтелект Нації” та відпочинково-оздоровчого комплексу “Святий Шарбель”, за участі гурту “Спів братів” та соліста гурту “Мері” Віктора Винника, 22 квітня о 18 годині відбудеться аукціон задля збору коштів на безпілотний комплекс “Лелека100” для підрозділу “Аратта” (підрозділ ГУР МО).

На аукціоні представлені твори відомих художників та скульпторів, а також лоти від телеведучих, викладачів, блогерів, дизайнерів одягу та майстринь.

Бійці підрозділу запропонують вже історично вагомий лот – футбольний м’яч, яким команди підрозділу “Аратта” та полку”Азов” грали матчі в селах Широкине-Юріївка. Матчі проходили в 2016 році. Один з матчів зафіксований на відео.

Будьмо одним військом!

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/blagodijnyj-konczert-aukczion-leleka-dlya-aratty/
Благодійний концерт-аукціон “Лелека для Аратти”

За сприяння Благодійного Фонду “Інтелект Нації” та відпочинково-оздоровчого комплексу “Святий Шарбель”, за участі гурту “Спів братів” та соліста гурту “Мері” Віктора Винника, 22 квітня о 18 годині відбудеться аукціон задля збору коштів на безпілотний комплекс “Лелека100” для підрозділу “Аратта” (підрозділ ГУР МО). На аукціоні представлені твори відомих художників та скульпторів, а також лоти від телеведучих, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/66b65151-c6a3-49de-afa3-9e6a2ee00ef2.jpg
Скопійовано!