Назад до подій
08
Липень
Субота
11:00
Sigma Software, Львів, Наукова, 7-Д

Екологічний день в Sigma Software за участі посольства Швеції в Україні

8 липня у Львові на честь 500-річчя незалежності Швеції компанія Sigma Software, ГО “Нуль відходів Львів” (Zero Waste Lviv) та посольство Швеції в Україні проведуть екологічний день. Він почнеться з лекції-сніданку виконавчої директорки Zero Waste Lviv Ірини Миронової “Що ми можемо запозичити у Швеції з питань культури та стандартів управління відходами?”

Після лекції неподалік від офісу Sigma Software в парку “Горіховий Гай” пройде традиційний плоггінг. Цей шведський термін означає  поєднання бігу (або швидкої ходи) та прибирання території від сміття. 

Подія відкрита для всіх бажаючих та дружня до дітей та домашніх улюбленців. Реєстрація обов’язкова. 

Належне управління відходами сприяє зменшенню впливу на клімат і досягненню глобальних цілей сталого розвитку та національних екологічних цілей. Швеція – лідер з управління відходами від сортування до збору та переробки. Країна наполегливо працює над втіленням концепції Avfall Sverige – “Нуль відходів” та докладає зусиль, щоб ця концепція стала поширеною в усьому світі.

Управління відходами, як частина екології, – обов’язкова умова для відбудови та майбутнього добробуту України. Для успішних змін потрібні дії на всіх рівнях: від нашої щоденної поведінки до державних програм. 

Компанія Sigma Software, глобальна компанія з розробки програмного забезпечення україно-шведського походження, з моменту свого заснування розділяє цінності відповідального ставлення до навколишнього середовища. В 2022-23 році соціальні зусилля компанії направлені в першу чергу на підтримку держави та армії в захисті від російського вторгнення, але при цьому компанія переконана у важливості поширення екологічної культури. 

Компанія переконана, що українці заслуговують на гідний рівень життя та чисте довкілля в Україні.

Додаткова інформація svitlana.bovkun@sigma.software

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/ekologichnyj-den-v-sigma-software-za-uchasti-posolstva-shvecziyi-v-ukrayini/
Екологічний день в Sigma Software за участі посольства Швеції в Україні

8 липня у Львові на честь 500-річчя незалежності Швеції компанія Sigma Software, ГО “Нуль відходів Львів” (Zero Waste Lviv) та посольство Швеції в Україні проведуть екологічний день. Він почнеться з лекції-сніданку виконавчої директорки Zero Waste Lviv Ірини Миронової “Що ми можемо запозичити у Швеції з питань культури та стандартів управління відходами?”.  Після лекції неподалік від […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/356036002_734621811998611_4407250334925739398_n.jpg
Скопійовано!