Назад до подій
30
Грудень
П’ятниця
10:00
Online

Екомобільне Літо 2.0 від Intellias

Велошкола, Дивогонка, Bike Yoga, кінопоказ та ще більше подій – Intellias запрошує ІТ спільноту долучитися до щорічного проєкту Ecomobility Summer 2.0. Це серія велосипедних активностей, цікавих лекцій та дискусій, яка має на меті розвиток екологічного транспорту та допомогу українській армії. Цього року Екомобільне Літо значно розширює свої кордони. Доєднатись до різноманітних офлайн та онлайн активностей можна в Україні, Польщі та інших країнах Європи.

Кожен учасник проєкту зможе взяти участь у зборі коштів на електробайки для ЗСУ! Цей екологічний транспорт необхідний українським захисникам і захисницям, аби виконувати важливі завдання на фронті й залишатись непоміченими.

Зробити благодійний внесок можна за цим посиланням або долучившись до Ecomobility Challenge. Його суть полягає в тому, щоб разом із командою однодумців накрутити або находити 20 000 кілометрів. Щойно ціль буде досягнуто, Intellias передасть ще 3 додаткові електробайки українській армії.

В Intellias ми прагнемо побудувати синергетичну спільноту, де кожен бере відповідальність за себе, суспільство та планету в цілому. Ми завжди приділяли багато уваги розвитку сталої мобільності, адже хочемо, щоб у майбутньому наші міста були чистими й екологічними. Втім, цього року майбутнє наших міст і країни загалом опинилось під загрозою. Від початку повномасштабного російського вторгнення Intellias активно допомагає українській армії. Екомобільне літо – не вийняток. У цьому проєкті ми прагнемо поєднати одразу три важливі цілі – підтримати нашу армію, яка боронить Україну, підтримати розвиток екологічного транспорту та підтримати своє ментальні здоров’я. Долучайтесь! ”,– закликає Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії Intellias.

Окрім Ecomobility Challenge, програма проєкту Ecomobility Summer 2.0. передбачає різноманітні активності, спрямовані на зміцнення фізичного та психічного здоров’я, відновлення соціальних зв’язків та розвиток сталої мобільності. Розпочинається проєкт з Велошколи, де в форматі онлайн-трансляції усі охочу зможуть пригадати або вивчити основні правила дорожнього руху для велосипедистів . Для участі необхідно зареєструватись на сайті проєкту.

Після онлайн Велошколи у Львові відбудуться дитячі перегони “Дивогонка”. Вони складатимуться з полоси перешкод та розважальних активностей для дітей. Крім того, планується організація заняття з йоги для велосипедистів, де досвідчений інструктор розповість про корисні справи для спини й ніг.

Серія велосипедних подій відбудеться і у Кракові. 20-21 серпня Intellias запрошує всіх охочих на краківський Арт-Пікнік, де ви зможете переглянути короткометражні фільми про сталу мобільність, перевірити свій велосипед на технічній станції та взяти участь в інших, цікавих і корисних заходах.

Частина подій Екомобільного літа 2.0 буде доступна онлайн. Ознайомитись з повним переліком активностей та зареєструватись на події можна посиланням.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/ekomobilne-lito-2-0-vid-intellias/
Екомобільне Літо 2.0 від Intellias

Велошкола, Дивогонка, Bike Yoga, кінопоказ та ще більше подій – Intellias запрошує ІТ спільноту долучитися до щорічного проєкту Ecomobility Summer 2.0. Це серія велосипедних активностей, цікавих лекцій та дискусій, яка має на меті розвиток екологічного транспорту та допомогу українській армії. Цього року Екомобільне Літо значно розширює свої кордони. Доєднатись до різноманітних офлайн та онлайн активностей […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/microsoftteams-image-11.png
Скопійовано!