Назад до подій
20
Квітень
Четвер
19:00
Онлайн/ Офлайн

Essential Skills for Entrepreneurs: What They Teach About Negotiation at Harvard Law School

Бізнес-школа УКУ запрошує 20 квітня о 19:00 на захід “Essential Skills for Entrepreneurs: What They Teach About Negotiation at Harvard Law School”, який охоплює практичні навички, що допоможуть підприємцям покращити результати переговорів. Учасники дізнаються, як ефективно доносити свої ідеї, впевнено вести переговори та будувати міцні ділові стосунки. Учасники отримають розуміння практичних навичок, які можна застосувати в реальних бізнес-сценаріях.

Ви дізнаєтесь:

  • Про що домовляються підприємці?
  • Основні практичні навички для ефективних переговорів.
  • Типові помилки в переговорах.
  • Як ефективно підготуватися до будь-яких переговорів.
  • Коли і як відступати. 

Цю тему обговорять з Ліндою Нетч, засновницею Align Consulting та викладачкою Harvard Law School. Вона багато працювала з підприємцями в Кремнієвій долині як консультант стартап-інкубатора Plug and Play Tech Center та як інвестор компанії Golden Seeds на ранній стадії. Вона надає послуги з навчання керівників та консалтингу для клієнтів з таких галузей, як право, технології, банківська справа та фінанси, енергетика, охорона здоров’я, уряд та освіта. Вона багато працювала на міжнародному рівні, в тому числі в Європі, Азії та на Близькому Сході. Медіація та коучинг керівників також є важливими сферами її практики. Наразі вона очолює інноваційний бізнес-підрозділ юридичної фірми, що базується в Кремнієвій долині.

Коли: Четвер, 20 квітня, 19:00. Мова: англійська.

Де: офлайн [Центр Шептицького, Львів, вул. Козельницька 2а, 002 аудиторія; кількість місць обмежена], онлайн.

Зареєструйтеся через чат-бот, щоб отримати нагадування про подію: https://t.me/lvbs_chatbot 

*Оплата за участь у заході – благодійний внесок від 1000 грн. Всі внески будуть спрямовані до Стипендійного фонду УКУ імені Олега Воробйова.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/essential-skills-for-entrepreneurs-what-they-teach-about-negotiation-at-harvard-law-school/
Essential Skills for Entrepreneurs: What They Teach About Negotiation at Harvard Law School

Бізнес-школа УКУ запрошує 20 квітня о 19:00 на захід “Essential Skills for Entrepreneurs: What They Teach About Negotiation at Harvard Law School”, який охоплює практичні навички, що допоможуть підприємцям покращити результати переговорів. Учасники дізнаються, як ефективно доносити свої ідеї, впевнено вести переговори та будувати міцні ділові стосунки. Учасники отримають розуміння практичних навичок, які можна застосувати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/linda-netsch-1920h1080.jpg
Скопійовано!