Назад до подій
23
Листопад
Четвер
10:00
Львів

IT Meets: Management. Ризики – нове сьогодні. Як не втратити фокус, поки гасиш пожежі

23 листопада Львівський IT Кластер проведе сьому конференцію із серії IT Meets, цього разу присвячену темі Management. Ризики – нове сьогодні. Як не втратити фокус, поки гасиш пожежі. Це зустріч для відвертої розмови та обміну досвідом про нові виклики та ризики у сфері управління та бізнесу. 

Українські технлогічні компанії протягом повномасштабної війни не раз доводили свою адаптивність. Уже на третій місяць повномасштабної російської агресії  85% з них відновили свою діяльність. Водночас, запас міцності вичерпний, а виклики не закінчуються.  Глобальна рецесія, загроза нових блекаутів, ускладнений пошук нових клієнтів – лише частина з того, що зараз долають компанії. 

Як досягати бізнес-цілей у часи постійних зламів, говоритимуть понад 200  фахівців у галузі проєктного менеджменту на IT Meets: Management. Подія пройде офлайн у Львові в !FESTrepublic

Учасники дізнаються про:

  • ефективні системи управління проєктами;
  • взаємозалежність проєктного та продуктового менеджменту;
  • управління ризиками в проєктах;
  • діджиталізацію та цифрову трансформація процесів управління.

Спікери IT Meets: Management – фахівці з десятками років досвіду в управлінні проєктами, які вже подолали не одну кризу і готові ділитися кращими практиками. 

  • Денис Прилуцький, Директор PMO у SoftServe
  • Богуслава Пиріг, Delivery Manager у N-iX
  • Володимир Якубовський, Chief Delivery Officer у Blackthorn Vision
  • Іра Боднар, Delivery Leader, консультантка, менторка
  • Олена Кізіменко, Scrum Master, Agile Coach в Kyivstar.Tech, кураторка курсу IT Project Managment в Projector

Більше інформації про IT Meets: Management. Ризики – нове сьогодні. Як не втратити фокус, поки гасиш пожежі на сайті. Придбати квитки можна за цим посиланням. Для фахівців, компанії яких є учасницями Львівського ІТ Кластера, передбачена спеціальна ціна.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/it-meets-management-ryzyky-nove-sogodni-yak-ne-vtratyty-fokus-poky-gasysh-pozhezhi/
IT Meets: Management. Ризики – нове сьогодні. Як не втратити фокус, поки гасиш пожежі

23 листопада Львівський IT Кластер проведе сьому конференцію із серії IT Meets, цього разу присвячену темі Management. Ризики – нове сьогодні. Як не втратити фокус, поки гасиш пожежі. Це зустріч для відвертої розмови та обміну досвідом про нові виклики та ризики у сфері управління та бізнесу.  Українські технлогічні компанії протягом повномасштабної війни не раз доводили […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb-tg-v_novynu-ukr_-_kopiya_4_copy.png
Скопійовано!