Назад до подій
25
Травень
Четвер
10:00
Львів

IT Meets: Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес

25 травня у Львові відбудеться друга конференція із серії IT Meets на тему Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес. Подія об’єднає дизайнерів різних напрямків, арт-директорів, бренд-менеджерів, продуктових менеджерів та всіх, хто цікавиться дизайном та технологіями.

Подія збере майже 300 учасників, які переконані, що успішний бізнес більше не можливий без дизайнової складової. На присутніх чекає кілька годин обміну досвідом, гострих дискусій та продуктивних лекцій. Усе присвячене тому, як робота над дизайном цифрових продуктів визначає щоденні процеси компаній, як розвивати продукти, враховуючи істинні потреби користувачів, а також влучно аргументувати дизайн-рішення замовникам. Почуємо думки дизайнерів про те, як з розумом та користю реагувати на тренди індустрії, наприклад, штучний інтелект, як розвиватися самому та керувати командою, створюючи успішні продукти.

Спікерами конференції стануть топові експерти дизайну із сервісних та продуктових компаній. Зокрема:

  • Анна Гребнєва, Chief Product Officer у ЛУН
  • Олександр Валюс, керівник Product Design у Qubstudio
  • Маріан Мота, Senior Design Manager у JustAnswer
  • Олександр Моклович, Design Manager в ELEKS

Дізнатися про IT Meets: Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес та придбати квитки можна на сайті. Для учасників, компанії яких є учасницями Львівського ІТ Кластера, передбачені спеціальні умови.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/it-meets-product-dyzajn-majbutnye-korystuvachi-kompetencziyi-biznes/
IT Meets: Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес

25 травня у Львові відбудеться друга конференція із серії IT Meets на тему Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес. Подія об’єднає дизайнерів різних напрямків, арт-директорів, бренд-менеджерів, продуктових менеджерів та всіх, хто цікавиться дизайном та технологіями. Подія збере майже 300 учасників, які переконані, що успішний бізнес більше не можливий без дизайнової складової. На присутніх чекає кілька годин […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/product_fb-tg-v_novynu-ukr.png
Скопійовано!