Назад до подій
01
Лютий
Четвер
10:00
Київ

IT Meets Tech: Квантовий стрибок. AI переосмислює можливості

Львівський ІТ Кластер анонсує першу в 2024 році конференцію IT Meets. Конференція присвячена темі Tech: Квантовий стрибок. AI переосмислює можливості. Подія відбудеться 1 лютого та вперше пройде у Києві.

Про що

IT Meets Tech збирає техспеціалістів, щоб обговорити ключові тенденції в розвитку ШІ, виклики, які ставить штучний інтелект перед ІТ-галуззю та перспективи, які відкривають ШІ-інструменти. Виступи спікерів, зокрема, стосуватимуться юридичного регулювання, етичних питань, інвестиції в AI у 2024 році. Дізнайтесь, як не потонути в рутинних задачах та зробити AI своїм помічником у роботі.

Що особливого

Під час IT Meets Tech відбудеться  AI Startup Battle. Стартапи, які будуть свої продукти на основі Штучного інтелекту, змагатимуться за призовий фонд у $3000 та гарантоване місце на стартап-алеї під час IT Arena 2024. Якщо ви стартап, можете подати свою заявку на участь за посиланням. Отримайте можливість презентувати проєкт досвідченим інвесторам.

Для кого

Конференція IT Meets Tech: Квантовий стрибок. AI переосмислює можливості буде цікавою для спеціалістів, які працюють з AI, інвесторів в пошуку перспективних AI-рішень, АІ-стартапів і медіа, які висвітлюють тему розвитку Штучного інтелекту.

Спікери

  • Петро Білик, керівник практики Штучного Інтелекту, Juscutum. Олександр Яценко, принципал SMOK Ventures.
  • Ганна Шувалова, принципал Horizon Capital.
  • Іван Петренко, засновник Angel One та керівник CfE Accelerator.
  • Микола Максименко, співзасновник квантового стартапу Haiqu.
  • Дмитро Софина, CEO у R&D Center WINSTARS.AI

Більше спікерів та програма IT Meets Tech за посиланням.

Коли

1 лютого, 10:00
Київ, Unit Core
Придбати квитки можна за посиланням нижче.

Про IT Meets

IT Meets – це одноденні події, які стосуються різних напрямів ІТ-індустрії для якісного обміну знаннями і досвідом, продуктивного нетворкінгу та розвитку культури професійних спільнот серед представників українського ІТ. У 2024 році IT Meets розширюють географію, тематики та можливості для нетворкінгу. 15 конференцій відбудуться у восьми містах України та за кордоном.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/it-meets-tech-kvantovyj-strybok-ai-pereosmyslyuye-mozhlyvosti/
IT Meets Tech: Квантовий стрибок. AI переосмислює можливості

Львівський ІТ Кластер анонсує першу в 2024 році конференцію IT Meets. Конференція присвячена темі Tech: Квантовий стрибок. AI переосмислює можливості. Подія відбудеться 1 лютого та вперше пройде у Києві. Про що IT Meets Tech збирає техспеціалістів, щоб обговорити ключові тенденції в розвитку ШІ, виклики, які ставить штучний інтелект перед ІТ-галуззю та перспективи, які відкривають ШІ-інструменти. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/it_meets_tech_2.0_fb-tg-v_novynu-ukr.png
Скопійовано!