Назад до подій
07
Червень
Середа
09:30
Онлайн

IT Ukraine Education Summit 2023

7 червня 2023 року запрошуємо вас долучитись до однієї з найцікавіших освітніх подій першого півріччя 2023 року – IT Ukraine Education Summit. Захід організовує Асоціація “IT Ukraine” за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

У фокусі події – обговорення стану ІТ-освіти у 2023 році та визначення ефективної стратегії збереження та професійного розвитку кадрового потенціалу в Україні.

“Освіта – це основа, фундамент на якому побудовані усі розвинені та технологічні держави. Її розвиток – це майбутнє України, про яке ми повинні подбати уже сьогодні, незважаючи ні на що. Саме тому Мінцифра приділяє так багато уваги освітнім проєктам навіть в умовах війни. У цьому напрямку ми рухаємось разом з бізнесом і ця синергія довела свою ефективність, наприклад, у таких проєктах як IT Generation, Re/start in cyber та інших. Ми прагнемо, щоб наша співпраця лише поглиблювалась, а успішних освітніх проєктів було якомога більше,” – зазначає заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

IT Ukraine Education Summit 2023 – це можливість: 

  • дізнатися про нові сучасні підходи до освіти IT-фахівців;
  • проаналізувати ТОП-проєкти освітніх закладів та успішні освітні кейси для студентів та світчерів; 
  • долучитися до синергії державної, корпоративної та приватної IT-освіти в Україні.

Дата: 07.06.2023 (середа)

Формат участі: online (безкоштовно). Детальніше про подію на офіційному сайті: https://www.education.itukraine.org.ua/

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/it-ukraine-education-summit-2023/
IT Ukraine Education Summit 2023

7 червня 2023 року запрошуємо вас долучитись до однієї з найцікавіших освітніх подій першого півріччя 2023 року – IT Ukraine Education Summit. Захід організовує Асоціація “IT Ukraine” за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. У фокусі події – обговорення стану ІТ-освіти у 2023 році та визначення ефективної стратегії збереження та професійного розвитку кадрового потенціалу в Україні. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/1920-na-1080.png
Скопійовано!