Назад до подій
25
Січень
Четвер
00:00
Онлайн

Кар’єра та рівні можливості: конференція She is Tech об’єднує ІТ-спеціалісток з усього світу

She is Tech, одноденна онлайн-подія від Intellias за підтримки ООН Жінки в Україні, об’єднає понад 1000 підприємиць, топменеджерок та громадських діячок із різних куточків світу.  

25 січня відбудеться масштабна конференція для жінок із технічної сфери She is Tech, організатором якої є ІТ-компанія Intellias. Тема конференції: «Сприяння гендерному балансу для майбутньої еволюції технологій». Понад 10 годин спікерки з Європи та США ділитимуться власними історіями, досвідом, мотивацією та обмінюватимуться ідеями. 

Серед основних фокусів – професійна дискусія про те, як збільшити відсоток жінок у технічних компаніях і що для цього мають зробити роботодавці. Ще один фокус – жіноче лідерство та кар’єра, особисті історії лідерок та топменеджерок про власний шлях та перешкоди на ньому. Третій тематичний фокус – роль спільнот у підсиленні жінок в технологічному секторі та за його межами.  

“З моменту підписання Принципів розширення прав і можливостей жінок (WEPs) у 2021 році ми послідовно й систематично створюємо кращі робочі місця для жінок і робимо внесок у подолання гендерного розриву в індустрії технологій. Цілком природно, що зараз ми хочемо зібрати всіх цих професіоналів і провести змістовну розмову про те, як ми можемо привести індустрію технологій до більшого гендерного балансу”,Оксана Чивуріна, голова організаційного комітету конференції She is Tech, директорка напряму Social Impact в Intellias.

Запрошені спікерки: 

  • Б’янка Сівінська – президентка польського освітнього фонду “Перспективи”; 
  • Владислава Зацаринна – СЕО DOU, найбільшої ІТ-спільноти України; 
  • Тереза Карейро – співзасновниця португальської ІТ-компанії Critical Manufacturing;
  • Вірослава Новосильна – співзасновниця жіночої бізнес-спільноти Wtech; 
  • Мартина Сілов – президентка CroAI, хорватської Асоціації штучного інтелекту; 
  • Ваніа Гонсалес – засновниця Geek Girls Portugal;
  • Регіна Віадро – глобальна керівниця сервісів Digital Technology та президентка Intellias Північна Америка; 
  • Марісоль Менендес – співзасновниця організації WITH Spain (раніше – WomenInTechSpain); 
  • Марта Кемпа – виконавча директора SoDA Poland;
  • Душиця Лукич – співзасновниця Joberty, порталу пошуку роботи для розробників. 

“Ми пишаємося тим, що маємо можливість підтримати конференцію She Is Tech. Під час повномасштабної війни та в період відновлення, інновації, технології та цифрова індустрія надають українським жінкам і дівчатам нові можливості повноцінної та рівноправної участі у прийнятті рішень та економічному житті. Минулого року для Комісії ООН зі становища жінок Генеральний секретар ООН написав спеціальну доповідь про інновації, технологічні зміни та освіту в епоху цифрових технологій для досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей усіх жінок і дівчат. Країни-члени ООН погодили значний перелік рекомендацій щодо підтримки гендерної рівності за допомогою технологій. Україна долучається до цих зусиль і відіграє провідну роль у світі в розробці технологічних рішень для підтримки розширення прав і можливостей жінок. Наприклад, Україна розробляє Національну стратегію екосистеми інновацій в Україні, й ООН Жінки радо вітає той факт, що докладаються всі зусилля для того, щоб ця стратегія також сприяла прискоренню досягнення гендерної рівності. Ми маємо працювати разом, щоб подолати цифровий гендерний розрив і підтримати жінок в Україні в ці безпрецедентні часи”,Сабін Фрейзер Гюнеш, представниця ООН Жінки в Україні.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Зареєстровані учасники та учасниці отримають доступ до трансляції та можливість нетворкінгу в чаті конференції на платформі Discord.Більше деталей про конференцію She is Tech шукайте за посиланням.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/karyera-ta-rivni-mozhlyvosti-konferencziya-she-is-tech-obyednuye-it-speczialistok-z-usogo-svitu/
Кар’єра та рівні можливості: конференція She is Tech об’єднує ІТ-спеціалісток з усього світу

She is Tech, одноденна онлайн-подія від Intellias за підтримки ООН Жінки в Україні, об’єднає понад 1000 підприємиць, топменеджерок та громадських діячок із різних куточків світу.   25 січня відбудеться масштабна конференція для жінок із технічної сфери She is Tech, організатором якої є ІТ-компанія Intellias. Тема конференції: «Сприяння гендерному балансу для майбутньої еволюції технологій». Понад 10 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/750h450-ua.png
Скопійовано!