Назад до подій
06
Грудень
Середа
00:00
Online

Курс Machine Learning від CHI IT Academy

У час, коли результати машинного навчання вже не дивують, а стають невід’ємною частиною технологічної буденності, на ринку активно шукають ML-спеціалістів. 

Ціллю пошуку можеш стати і ти, якщо почнеш розвиватися в машинному навчанні та зареєструєшся на курс Machine Learning від CHI IT Academy. 

Твоїм лектором буде Ярослав Виклюк — професор, доктор наук, науковий консультант міжнародної компанії, творець курсів про технології штучного інтелекта на відомих платформах. А ще він прагне поділитися власними знаннями та навичками з тобою, адже вірить у твій потенціал розвинути ML-галузь в Україні. 

А тепер перенесемося до фінішу курсу. Тоді ти: 

  • будеш вміти розробляти та налаштовувати ML-моделі на практиці, бо захистиш проєктну роботу, яка схожа на реальні кейси з професійного життя. 
  • отримаєш сертифікат про закінчення курсу. 
  • матимеш обмежений доступ до всіх матеріалів курсу (записи, презентації, лабораторні роботи). 

А у кращих випускників курсу буде можливість стати частиною команди CHI Software у майбутньому! 

⚡ Для учасників Lviv IT Cluster — знижка 15% на курс за промокодом ml_cluster.

Що ж,ти знаєш Python + тямиш у статистиці + прагнеш стати ML Engineer = ідеальний студент курсу Machine Learning від CHI IT Academy! 

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/kurs-machine-learning-vid-chi-it-academy/
Курс Machine Learning від CHI IT Academy

У час, коли результати машинного навчання вже не дивують, а стають невід’ємною частиною технологічної буденності, на ринку активно шукають ML-спеціалістів.  Ціллю пошуку можеш стати і ти, якщо почнеш розвиватися в машинному навчанні та зареєструєшся на курс Machine Learning від CHI IT Academy.  Твоїм лектором буде Ярослав Виклюк — професор, доктор наук, науковий консультант міжнародної компанії, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/1200x630-ml-chiacademy.png
Скопійовано!