Назад до подій
24
Травень
Середа
19:00
Центр Шептицького

Організація стійкості: Побудова компаній, що розвиваються в періоди насильства та тероризму

Бізнес-школа УКУ запрошує на відкриту благодійну подію з Раяном Коулзом, доцентом кафедри менеджменту та підприємництва UConn School of Business та засновником і головним науковим співробітником Daigle Labs  UConn School of Business. Ми говоритимемо про те, як будувати компанії, що розвиваються в періоди насильства та тероризму. Як формувати життєстійкі організації.

Під час заходу ви дізнаєтеся:

  • Як соціальний контекст формує рівень і напрям стратегічної підприємницької діяльності.
  • Які особисті стратегії можуть використовувати засновники та власники бізнесу, щоб підтримувати лідерські якості під час періодів насильства.
  • Які стратегії можуть використовувати засновники та власники бізнесу, щоб підвищити шанси на виживання компанії під час періодів насильства.

В своїй останній науковій роботі доктор Коулз та його колеги з Корнельського університету та Університету Південної Каліфорнії досліджують, як насильство впливає на створення та виживання нових підприємств. У результаті вони дають кілька важливих уроків, як засновники, власники бізнесу та генеральні директори можуть успішно орієнтуватися в жорстокому оточенні, щоб забезпечити виживання своїх організацій.

Раян Коулз є доцентом кафедри менеджменту та підприємництва UConn School of Business, а також засновником і головним науковим співробітником Daigle Labs Школи бізнесу UConn. Лабораторія досліджень Раяна вивчає питання, пов’язані з підприємництвом, комерціалізацією технологій і екологічно стійким зростанням нових компаній. Також вона проводить активні дослідження в різних національних контекстах, включаючи: США, Мексику, Перу, Парагвай, Гану, Китай, Непал, Ірак, Палестину та Королівство Йорданія. 

Коли: середа, 24 травня, 19:00 за київським часом
Мова: англійська.
Формат участі: Як офлайн, так і онлайн, за допомогою кнопок реєстрації можна вибрати зручний формат участі.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/organizacziya-stijkosti-pobudova-kompanij-shho-rozvyvayutsya-v-periody-nasylstva-ta-teroryzmu/
Організація стійкості: Побудова компаній, що розвиваються в періоди насильства та тероризму

Бізнес-школа УКУ запрошує на відкриту благодійну подію з Раяном Коулзом, доцентом кафедри менеджменту та підприємництва UConn School of Business та засновником і головним науковим співробітником Daigle Labs  UConn School of Business. Ми говоритимемо про те, як будувати компанії, що розвиваються в періоди насильства та тероризму. Як формувати життєстійкі організації. Під час заходу ви дізнаєтеся: Як […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/ryan-coles-anons-na-sajt.jpg
Скопійовано!