Назад до подій
13
Квітень
Четвер
00:00
Online

Промислове моделювання, аналітика інтернету речей та інші актуальні теми у межах конференції Industrial Evolution від Intellias

13 квітня компанія Intellias організовує міжнародну онлайн-конференцію Industrial Evolution 2023. Захід стане майданчиком для обміну досвідом та дослідження останніх трендів, технологій і застосунків в галузі Інтернету речей (IoT).

Intellias, компанія з розробки програмного забезпечення, що співпрацює з провідними технологічними інноваторами зі списку Fortune 500, об’єднає експертів з виробництва, будівництва, промислової автоматизації, а також програмної інженерії на міжнародній конференції Industrial Evolution 2023. Під час заходу запрошені спікери поділяться своїм досвідом роботи з Industry 4.0. та прокоментують практичні аспекти впровадження рішень IoT.

Теми, які будуть розглянуті:

  • Діагностичне технічне обслуговування як проактивна стратегія оптимізації активів;
  • Промислове моделювання та цифрові двійники;
  • Аналітика інтернету речей та її роль у прийнятті рішень, що базуються на отриманих даних;
  • Граничні та хмарні обчислення у промислових середовищах;
  • Стандартизація та сумісність інтернету речей тощо.

Один зі спікерів конференції Сердар Укун, засновник і технічний директор компанії Novity. Він має понад 15 років досвіду управління та глибокі знання в галузях геноміки, біотехнологій, інформаційних технологій, системної інженерії, штучного інтелекту (ШІ) та науки про дані. Він розповість про діагностичне технічне обслуговування (predictive maintenance, PdM) для виробництва, що є відносно новим підходом до техобслуговування, який базується на моніторингу стану критичних активів і попередньому прогнозуванні збоїв.

“PdM допомагає операторам установок планувати операції з технічного обслуговування на основі стану активів і зберігати оцінки терміну корисного використання цих активів. Мінімізуючи незаплановані простої активів і оптимізуючи графіки технічного обслуговування, програми PdM забезпечують більшу виробничу потужність і нижчі витрати на технічне обслуговування”, — стверджує Сердар Укун.

Наступний спікер конференції – Сергій Селецький, Head of architecture в Intellias. Він допомагає компаніям обрати правильний стек технологій IoT для масштабування бізнесу, спеціалізується на архітектурі підприємств, мікросервісах і хмарній розробці. У межах конференції Сергій поділиться своїми ідеями про Azure IoT Digital Twins — революційну технологію для виробництва.

“Azure IoT Digital Twins створює цифрові моделі фізичних об’єктів, які дозволяють здійснювати моніторинг у реальному часі та запобігати проблемам. І хоча реалізація може бути складною, усе ж є багато успішних прикладів, зокрема оптимізації ланцюгів постачання, покращення якості продукції та підвищення безпеки працівників. Сьогодні важливо освоїти цю технологію, щоб створити краще майбутнє для виробництва”, – коментує Сергій Селецький.

Джонатан Вайс, глобальний лідер GTM, працює з промисловим виробництвом і стратегічними галузями AWS. Як досвідчений керівник у царині інновацій і технологій,  Джонатан Вайс спеціалізується на партнерстві з провідними виробниками для зниження витрат, підвищення операційної ефективності та оптимізації стійкості ланцюга постачання шляхом впровадження передових технологій, як-от IoT, Industrial IoT, AI та ML. У межах конференції він виступить з актуальною темою Unlocking the Promise of Industry 4.0 та розповість про майбутнє виробництва (і не тільки).

Конференція відбудеться у форматі онлайн. Участь у заході безкоштовна. 

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/promyslove-modelyuvannya-analityka-internetu-rechej-ta-inshi-aktualni-temy-u-mezhah-konferencziyi-industrial-evolution-vid-intellias/
Промислове моделювання, аналітика інтернету речей та інші актуальні теми у межах конференції Industrial Evolution від Intellias

13 квітня компанія Intellias організовує міжнародну онлайн-конференцію – Industrial Evolution 2023. Захід стане майданчиком для обміну досвідом та дослідження останніх трендів, технологій і застосунків в галузі Інтернету речей (IoT). Intellias, компанія з розробки програмного забезпечення, що співпрацює з провідними технологічними інноваторами зі списку Fortune 500, об’єднає експертів з виробництва, будівництва, промислової автоматизації, а також програмної […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/1280-720-ua.png
Скопійовано!