Назад до подій
20
Квітень
Четвер
10:00
Онлайн

Quality Engineering Community Day 2023

Quality Engineering Community Day 2023 – це щорічна глобальна онлайн-конференція, яка об’єднує однодумців, організована технологічними глобальними спільнотами – ProQuality і Global Testing. Учасники досліджуватимуть найновіші тенденції, практичні аспекти та виклики в тестуванні. На конференції ділитимуться інсайтами, найкращими практиками та цінними інструментами від міжнародних експертів з унікальним досвідом у забезпеченні якості програмного забезпечення.  Стріми конференції охоплюватимуть як інженерні, так і менеджерські теми.

Дата: 20 квітня 2023 року | Англійська | Онлайн | 2 стріма | 34 спікера

Доповідачі поділяться своїми думками та поглядами на автоматизоване тестування, non-functional тестування, тестування AI/ML, якість даних, якість архітектури та керування командами та професійним розвитком у тестуванні.  

ХЕДЛАЙНЕРИ: 

  • Tariq King, Managing Principal, Technology Consulting, “Combining Force Multipliers to Improve Quality” 
  • Марина Дідковська, Director, Quality Engineering, “New Project: How to Structure This Mess. Guideline for Test Leads and Managers” 
  • Srikanth Mohan, Quality Architect, “Test Strategies for Scaling Microservices with gRPC” 
  • Міхаіл Субач, Senior Software Engineering Manager, “Solution Architecture in Test Automation: 2023 Updates” 
  • Надея Ганчарова та Катерина Шепелєва, Quality Engineering Managers, “Convert Client Interest into Specific Capabilities” 
  • Артем Варивода, Lead Data Quality Engineer, “How to Achieve Data Quality on Dashboards Using Automation” 

Програма та деталі, на сайті конференції. Зареєструйтеся сьогодні та скористайтеся цією унікальною можливістю розширити свої знання та познайомитися з колегами у галузі.  

Якщо ви не бачите сторінку з конференцією, оновіть її ще раз у браузері, будь ласка. Це фіча платформи – спочатку показує запрошення приєднатися до платформи, де зібрано понад 20 тисяч технічних спільнот з усього світу.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/quality-engineering-community-day-2023/
Quality Engineering Community Day 2023

Quality Engineering Community Day 2023 – це щорічна глобальна онлайн-конференція, яка об’єднує однодумців, організована технологічними глобальними спільнотами – ProQuality і Global Testing. Учасники досліджуватимуть найновіші тенденції, практичні аспекти та виклики в тестуванні. На конференції ділитимуться інсайтами, найкращими практиками та цінними інструментами від міжнародних експертів з унікальним досвідом у забезпеченні якості програмного забезпечення.  Стріми конференції охоплюватимуть як […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/facebook-post-16.png
Скопійовано!