Назад до подій
21
Листопад
Вівторок
10:00
Торонто, Канада

Rebuild Ukraine Business Conference 2023

У вівторок, 21 листопада та середу, 22 листопада 2023 року, Торгово-промислова палата Канада-Україна спільно з Бізнеc-радою Канади, Посольством України в Канаді, Посольством Канади в Україні, Міністерством цифрової трансформації України, CEO Club Ukraine, Фондом українських стартапів та UkraineInvest організовують дводенну конференцію “Rebuild Ukraine Business Conference” і конференцію ” Ukraine by Design Tech Conference” в готелі The Omni King Edward Hotel адресою: 37 King Street East, Торонто, Онтаріо.

“Rebuild Ukraine Business Conference” 21 листопада 2023 року представить інвестиційні проєкти, спрямовані на відновлення та модернізацію України в галузях сільського господарства, будівництва/інфраструктури, енергетики та охорони здоров’я. Буде підкреслено інструменти та можливості, які пропонують МВФ, ЄБРР та EDC для підтримки канадських компаній, зацікавлених в інвестуванні в Україну, а також успішні історії канадських підприємств, що працюють в Україні.

Конференція Ukraine by Design Tech Conference  22 листопада 2023 року продемонструє цифровий інструмент українського уряду DIIA, а також українські компанії та організації, що працюють в галузі ІТ, фінтеху та військових технологій, та сприяють технологічному та економічному розвитку України під час війни.

На цьогорічних конференціях будуть представлені успішні проєкти, які народилися після конференції “Rebuild Ukraine Business Conference 2023”, а також презентація модернізованого Угоди про вільну торгівлю Канада-Україна, підписаної у вересні 2023 року.

Експерти-спікери на конференції “Rebuild Ukraine Business Conference”:

  • Голді Гайдер, Президент та Генеральний директор Бізнес-ради Канади
  • Тодд Вінтергальт, Віце-президент Export Development Canada
  • Ленна Козярни, засновниця та Генеральний директор Horizon Capital
  • Олександр Камишин, Міністр стратегічних галузей України
  • Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з інформаційного розвитку
  • Сергій Цивкач, Генеральний директор UkraineInvest
  • Юлія Ковалів, Посол України в Канаді
  • Наталка Цмок, Посол Канади в Україні

Додаткова інформація про подію сайті. Квитки доступні за посиланням нижче.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/rebuild-ukraine-business-conference-2023/
Rebuild Ukraine Business Conference 2023

У вівторок, 21 листопада та середу, 22 листопада 2023 року, Торгово-промислова палата Канада-Україна спільно з Бізнеc-радою Канади, Посольством України в Канаді, Посольством Канади в Україні, Міністерством цифрової трансформації України, CEO Club Ukraine, Фондом українських стартапів та UkraineInvest організовують дводенну конференцію “Rebuild Ukraine Business Conference” і конференцію ” Ukraine by Design Tech Conference” в готелі The Omni […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/fb_ukr.png
Скопійовано!