Назад до подій
08
Вересень
П’ятниця
11:00
Київ

У Києві відбудеться перший шоурум українського ПЗ. Відкрито реєстрацію

8 вересня українські розробники програмного забезпечення зможуть представити свої рішення в Києві на масштабному шоурумі “Своє.IT. Шоурум українського ПЗ”. 

Формат шоуруму передбачає, що під час події кожен розробник зможе не просто розповісти про свій продукт, а й показати потенційним клієнтам, як саме він працює – тому обов’язковою умовою для учасників є підготовка до проведення демо. Метою проєкту є популяризувати українські програми серед широкого кола користувачів. Тож для ІТ-компаній цей захід є можливістю залучити нових клієнтів та продемонструвати, що в Україні є якісні програмні рішення для бізнесу. Окрім стендів на заході також планується зона для нетворкінгу, де можна буде знайти B2B-клієнтів, підрядників чи партнерів. 

До участі запрошуються всі розробники українського програмного забезпечення – зокрема, у сфері CRM-систем, електронного документообігу, наскрізної аналітики, POS, e-mail маркетингу, антивірусів, освітніх платформ, моніторингу соцмереж, конструкторів сайтів, колтрекінгу, SEO; а також творці ПЗ для окремих галузей (агробізнес, інтернет-торгівля, медицина, банківський сектор, логістика тощо).

Щоб стати учасником шоуруму, заповніть, будь ласка, форму на сайті svoe.it 

Коли: 8 вересня, з 11:00 до 21:00

Де: КВЦ “Парковий” (Київ, Паркова дорога, 16а)

Організатор: хмарний провайдер GigaCloud 

Дізнатися більше та підписатися на нагадування про подію: svoe.it

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/u-kyyevi-vidbudetsya-pershyj-shourum-ukrayinskogo-pz-vidkryto-reyestracziyu/
У Києві відбудеться перший шоурум українського ПЗ. Відкрито реєстрацію

8 вересня українські розробники програмного забезпечення зможуть представити свої рішення в Києві на масштабному шоурумі “Своє.IT. Шоурум українського ПЗ”.  Формат шоуруму передбачає, що під час події кожен розробник зможе не просто розповісти про свій продукт, а й показати потенційним клієнтам, як саме він працює – тому обов’язковою умовою для учасників є підготовка до проведення демо. Метою […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb-1-1.png
Скопійовано!