Назад до подій
26
Грудень
Вівторок
19:00
Онлайн

Вебінар “Структури даних у Go”

Спікер: Ігор Лопушко, Software Architect. Архітектор з 15+ роками досвіду розробки програмного забезпечення у великих компаніях, як-от Sigma Software, EPAM, RBI, Eurofins. Самостійно опанував стек Golang після 10+ років використання платформи .NET.

Мета вебінару – це детальний розбір таких структур даних, як масиви, зрізи (слайси), мапа та структури у мові програмування Go. Теоретична частина та приклади коду будуть підкріплені найкращими практиками щодо використання зазначених структур даних. Також будуть розібрані типові помилки, які виникають під час використання структур даних, та поради, як їх уникнути.

Структури даних є важливою складовою будь-якої мови програмування. Для ефективного використання інструменту програмування необхідно доцільно використовувати структури даних, які надає мова. На даному вебінарі ми розглянемо багато прикладів та зазирнемо «під капот» внутрішнього налаштування структур даних у Go.

План вебінару:

 1. Масиви
  1. Основні особливості та внутрішнє налаштування масивів. Ініціалізація та зміна елементів масиву, функція len().
  2. Приклади використання та найкращі практики.
 2. Зрізи (слайси)
  1. Відмінності від масивів та внутрішнє налаштування зрізів. Функції cap() та len(), функція append().
  2. Найкращі практики використання зрізів.
 3. Мапа
  1. Теоретична частина внутрішнього налаштування мапи. Приклад реалізації на масиві та бакетах, хеш функція.
  2. Розбір внутрішнього налаштування мапи в мові програмування Go.
  3. Найкращі практики використання мап.
 4. Структури
  1. Теоретична частина внутрішнього налаштування структур, вбудовування структур, успадкування та композиція, область видимості.
  2. Найкращі практики використання структур.

Даний вебінар буде цікавий як для початківців, так і для досвідчених розробників, бо протягом вебінару буде детальний розбір зазначених структур даних. Подія безкоштовна.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/vebinar-struktury-danyh-u-go/
Вебінар “Структури даних у Go”

Спікер: Ігор Лопушко, Software Architect. Архітектор з 15+ роками досвіду розробки програмного забезпечення у великих компаніях, як-от Sigma Software, EPAM, RBI, Eurofins. Самостійно опанував стек Golang після 10+ років використання платформи .NET. Мета вебінару – це детальний розбір таких структур даних, як масиви, зрізи (слайси), мапа та структури у мові програмування Go. Теоретична частина та приклади […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/ua.png
Скопійовано!