Назад до подій
05
Липень
Середа
16:00
Онлайн

Вебінар “Як навчати команду ІТ-спеціалістів”

ІТ-індустрія вирізняється своєю високою динамікою. В таких умовах знання ІТ-фахівців періодично стають застарілими і виникає потреба у їх вдосконаленні та актуалізації. На вебінарі учасники поговорять про сучасні підходи до підвищення кваліфікації ІТ-спеціалістів. Розберуть, як зробити цей процес найбільш оптимальним в залежності від розміру та структури команди, формату працевлаштування (офіс/віддалено), методів та технологій навчання, рівня знань у команді тощо.

Спікер поділиться власним 15-річним досвідом щодо організації навчання, висвітлить переваги та недоліки кожного з підходів, аби потім ви могли створити такі умови прокачки вашої команди, які принесуть щонайкращі плоди.

Про автора: Дмитро Охріменко – CEO CyberBionic Systematics, сертифікований спеціаліст Microsoft (MCTS, MCPD, MCT), переможець всеукраїнського конкурсу Ukrainian IT Awards у номінації “IT Education”. З 2008-го року Дмитро проводить корпоративні тренінги англійською та українською мовами для IT-спеціалістів у таких компаніях, як 3Shape, GlobalLogic, Ciklum, Terrasoft, Simcorp тощо.

План вебінару:

  1. Виявлення потреб навчання.
  2. Як правильно організувати навчання.
  3. Методи та технології навчання персоналу.
  4. Плюси та мінуси різних форм навчання.
  5. Що робити з різним рівнем знань у команді.
  6. Навчання розробників, QA та інших ІТ-фахівців.
  7. Сертифікація персоналу.
  8. Досвід організації навчання в ІТ-компаніях.

Вебінар націлений на спеціалістів, які займаються організацією навчання для IT-фахівців і шукають нові та ефективні підходи у вирішенні цього завдання. Подія безкоштовна

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/vebinar-yak-navchaty-komandu-it-speczialistiv/
Вебінар “Як навчати команду ІТ-спеціалістів”

ІТ-індустрія вирізняється своєю високою динамікою. В таких умовах знання ІТ-фахівців періодично стають застарілими і виникає потреба у їх вдосконаленні та актуалізації. На вебінарі учасники поговорять про сучасні підходи до підвищення кваліфікації ІТ-спеціалістів. Розберуть, як зробити цей процес найбільш оптимальним в залежності від розміру та структури команди, формату працевлаштування (офіс/віддалено), методів та технологій навчання, рівня знань […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/webinars-images-56f8e2e6-1670-4852-9dc9-ccf2e636666b.jpg
Скопійовано!