Компанія Exadel – Новий Учасник Lviv IT Cluster

26 Jun, 2018

До Львівського IT Кластеру долучилася компанія Exadel!

Exadel — міжнародна ІТ-компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення та ІТ-консалтингом. Заснована компанія в 1998 році. Головний офіс знаходиться в Волнат Крік, Каліфорнія, США. На даний час у компанії є центри розробки в шести країнах: США (Волнат Крік, Каліфорнія і Боулдер, Колорадо), Білорусі (Мінськ, Гродно, Гомель, Вітебськ, Брест), Україні (Вінниця, Харків, Львів, Одеса, Маріуполь), Литві (Вільнюс, Клайпеда), Польщі (Варшава, Білосток, Щецин), Росії (Єкатеринбург, Челябинськ).

exadel-800
В 2016 році  компанія пройшла сертифікацію по стандарту безпеки ISO/IEC 27001:2013.

близько 1000 спеціалістів у світі, із них — понад 140 — в Україні проектують, займаються розробкою, реалізацією та запуском веб-проектів, використовуючи сучасні технології та підходи, на платформах Java, JS, .NET, працюють над мобільними додатками для iOS та Android.

серед клієнтів Exadel такі компанії: Hewlett Packard, Disney, eBay, Golden Gate University, AT&T, RBS, UBS Bank, Samsung та інші.

17 офісів в межах США та Європи, 5 — в Україні. Львівський офіс компанії — 110 м² в історичній частині міста, у будинку, зведеному в 1910-1911 роках. З неймовірним старовинним екстер’єром у стилі сецесія та сучасним інтер’єром: open space — на мансарді; камінна зала — душа і серце офісу, де #exadel_team збирається кожної пятниці; meeting room із зоною для занять з англійської; кухня та ванна; і місце “на каву” — балкон, з якого відкривається неймовірний краєвид.

Компанія цінує свою #exadel_team і всіляко дбає про те, щоби вони почувались як вдома.

kopiya-_kovalchuk-viktoriya Вікторія Ковальчук, CEO Exadel Львів коментує:

“Вступ Exadel Lviv до львівського IT Кластеру є значущою подією в історії нашої компанії. Ми раді працювати в команді висококваліфікованих ІТ-спеціалістів та бути причетними до технологічних перетворень, розвитку бізнес еко-системи та ІТ в Україні.”

Степан Веселовський, CEO Львівського IT Кластеру додає: “Ми спостерігаємо позитивну динаміку на львівському ринку тех компаній. Кластер активно зростає разом з індустрією. Кожного для радіємо успіхам наших партнерів, та тішимось прагненням компаній спільними зусиллями покращувати бізнес-середовище міста.”

Більше інформації про компанію Exadel: https://exadel.com/