Lviv IT Jazz Conference – джазові концерти під час конференції

13 Jun, 2016

ІТ-фахівці, інвестори і представники влади обговорять майбутнє ІТ в країні на Lviv IT Jazz Conference. Подія, яка відбудеться вже за два тижні, дає змогу учасникам зустрітися та поспілкуватися, а також відвідати концерти Alfa Jazz Fest. Квиток на IT Jazz  – це унікальна можливість послухати джазові виступи безкоштовно у дні конференції, 26 і 27 червня.

Lviv IT Jazz об’єднує головних бізнес-гравців для нетворкінгу та взаємного обміну, а також дає змогу відпочити у музичній атмосфері. Конференція поділена на три секції, де обговорять інфраструктуру, бізнес та інвестиційні перспективи ІТ. Доповідачі  – це представники ІТ-бізнесу, інвестиційних фондів та держави.

1 / 5

Серед спікерів Lviv IT Jazz – Джеффрі Пайетт, посол США в Українв, Карл Робб, член правління Epam Systems, Алекс Фрідлянд, виконавчий директор Soros Fund Management, Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, Андрій Колодюк, засновник та керуючий партнер AVentures Capital. Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко і заступник голови Національного банку України Владислав Рашкован також приєднаються до події.

“Ми прагнемо організувати бізнес-конференцію, де люди зможуть спілкуватися аби потім продуктивно співпрацювати. Наша мета – об’єднати людей, щоби їхня співпраця принесла позитивні зміни для ІТ та країни,» –  говорить Степан Веселовський, CEO у Lviv IT Cluster, що організовує захід.

1-13-1024x712

Lviv IT Jazz Conference відбудеться 26-27 червня, під час найбільшої джаз-конференції у країні. Подія  – у самому центрі Львова, де зустрінуться представники різних сфер, як-от бізнес, уряд та інвестиції. Учасники Lviv IT Cluster отримають знижку 50% на квитки на захід. Більше інформації – на сторінці проекту та офіційному сайті.