IT Expert: Освіта Серед Найважливіших Сфер Сучасного Світу

27 Apr, 2016

Студентам Політехніки пощастило – ми не лише співорганізовуємо нову Бакалаврську програму Інтернет речей в університеті, але й залучаємо ІТ-експертів до лекцій для студентів. Одразу два професіонали, Тарас Романик та Сергій Шельпук, провели заняття для майбутніх інженерів. Про можливості від ІТ Expert та те, що варто знати успішним студентам – у нашій статті.

Тарас Романик – Technical Lead компанії Conscensia. Він зустрівся із другокурсниками Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Говорив про те, чому варто вивчати алгоритми і коли їх не варто застосовувати. Тарас також розповів, наскільки важливим є знання алгоритмів у його практичній роботі та професійних завданнях.

1 / 4

“Експерти задають тренд, а більшість іде за трендом. Багато програмістів дотримується таких правил, але не знає чому – просто тому, що так порадили,» – говорить він. Тарас також описав хорошого програміста. «Ця людина розуміє, що і чому робить, і може вирішити складні завдання, із якими не справляються інші» – додав він. «Якщо ви бачите, що щось робиться погано, то перед тим, як змінювати підхід, переконайтеся, що він вирішує проблему,» – порадив екперт.

За словами Тараса, чим старіша технологія, тим все працює оптимальніше і алгоритми поскладані в бібліотеках, де вже все зроблено до нас. “Чим новіша технологія чи їхній перетин, то там вже доводиться винаходити велосипеди,» – додав він.

1 / 4

Експерт у сфері штучного інтелекту та machine learning, викладач LITS Сергій Шельпук, теж провів лекцію для майбутніх інженерів. Він розказав про сучасний стан штучного інтелекту і його важливий підрозділ – машинне навчання. Сергій також поділився новими винаходами та досягненнями у цій сфері. Студенти дізналися, чого чекати у близькому майбутньому та як працює штучний інтелект на практиці.

«Я був дуже радий, що викладачі і студенти Львівської Політехніки цікавляться цією сферою,» – говорить Сергій. І додає: «Я завжди намагаюся знаходити час на освітні проекти. На мою думку, освіта – чи не найважливіша діяльність в сучасному світі».