IT Expert допомагає студентам використати час в університеті ефективно

21 Jun, 2016

Як програмувати зі Smart Watches і створювати для них програми – розказав студентам експерт Антон Мінашкін із компанії Epam. Він зустрівся із третьокурсниками Кафедри інформаційних систем та мереж Львівської Політехніки, із якими ділився власними порадами щодо навчання та роботи в ІТ. Як використати університетські роки ефективно  – дізнайтеся у нашій статті.

«Я встиг і повчитись і повикладати у виші, тому бачив проблеми освіти з обох сторін. Найбільша біда, мабуть,  – це відірваність освіти від роботи. Із допомогою ІТ Expert, я можу поліпшити цю ситуацію та полегшити життя студентів після закінчення університету,» – говорить Антон.

1 / 4

Під час лекції, Антон розповів про Android Wear і реалії мобільної розробки зараз. Зокрема, зосередився на перевагах і недоліках таких приладів, а також процесі створення програм для них. Він також поділився власним університетським досвідом та розповів, як почав працювати.

«Коли я навчався в університеті, мені завжди бракувало часу. Окрім навчання, я займався різними навколонауковими проектами і ще намагався працювати за фахом, тому багато лекцій і предметів пройшло трохи повз мене, – продовжує Антон. – Часу було б більше, якби можна було зменшити навантаження на непрофільних предметах.»

1 / 5

Антон пішов працювати програмістом одразу після першого курсу, а також завжди намагався якомога більше займатися практичними проектами під час навчання. Завдяки цьому, він здобув достатньо практичних навиків ще в університеті.

Антон зустрівся із студентами у рамках проекту ІТ Expert, мета якого – організація лекцій ІТ-практиків для студентів. У такий спосіб, Lviv IT Cluster дає студентам можливість поспілкуватися із фахівцями, а також дізнатися від них про професійні навики, які варто розвивати під час навчання. Більше про проект – у нас на сайті.