ІТ Expert: Практичні поради проектного менеджменту для студентів

31 May, 2016

Як почати свій проект, успішно ним керувати та створювати програмні продукти – розказали експерти компаній Vakoms та Epam, які взяли участь у проекті IT Expert. Михайло Рудий (Vakoms) та Тетяна Свірідова (Epam) ділилися зі студентами ЛНУ та Політехніки практичними порадами командної роботи та розробки програмного забезпечення.

Михайло Рудий зустрівся із першокурсниками Інституту Комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської Політехніки. Він розповів про те, як відбувається створення проекту від самого початку. Михайло розказав студентам, як виглядає робота над проектом і як відшліфувати ідею в практичну модель. Першокурсники дізналися, як працювати в команді, а також як давати раду із складнощами, які можуть виникнути на проекті.DSC_9916

Тетяна Свірідова провела дві лекції у Львівському університеті. Вона зустрілася із п’ятикурсниками кафедри прикладної математики на факультеті прикладної математики та інформатики. Зі студентами вона спілкувалася про те, як управляти ІТ-проектами та які навички потрібні для того аби успішно фіналізувати проект. Вона розповіла про тестування та перевірку ІТ-проектів аби вони працювали без помилок.

Тетяна також зустрілася із студентами факультету електроніки Львівського університету, де розповіла про технології створення програмних продуктів. Експерт розповіла про різні моделі програмного забезпечення, як-от waterfall та agile. Студенти запитували про компанію Epam та як вона була започаткована, а ще про особливості роботи такої великої організації. Тетяна використала ігрові методи на своїх лекціях, тому на обох парах студенти грали у гру.

1 / 4

Нагадаємо, що IT Expert – це проект, який залучає досвідчених професіоналів до освітнього процесу в університетах. ІТ-фахівці проводять лекції для студентів аби поділитися практичними порадами та власним досвідом. Так студенти можуть поспілкуватися напряму із експертами, які працюють в ІТ та зосередитися на навичках, які їм знадобляться у подальшій кар’єрі.