IT Expert відкрив 19 предметів для реєстрації

28 Jul, 2016 1

IT Expert оголошує про набір спеціалістів, які хочуть спробувати себе як викладачі в осінньому навчальному семестрі. Наразі є 19 вакантних  предметів у Львівській Політехніці та ЛНУ Франка. Серед навчальних дисциплін – Web-технології та Web-дизайн,  системне програмування і управління ІТ-проектами. Побачити повний список предметів та обрати один із них можна тут.

Протягом семестру ІТ-Експерти будуть навчати студентів: читати їм лекції, проводити практичні заняття та консультації. Все це відбуватиметься у співпраці з викладачами.

Lviv IT Cluster пропонує унікальний викладацький досвід. Це можливість навчитися або вдосконалити навички виступів та презентацій, роботи у команді, менторства. Окрім того, у рамках IT Expert ви зможете взяти участь у реформуванні освіти та посприяти розвитку молодих ІТ-спеціалістів.

Учасники весняного проекту були дуже задоволені тим, що проявили ініціативу. Та головне – відчували, що разом з проектом отримали місію. Наприклад, Lead Software Engineer у компанії Epam Антон Мінашкін каже:

«Я встиг і повчитись, і повикладати у виші, тому бачив проблеми освіти з обох сторін. Найбільша біда, мабуть, – це відірваність освіти від роботи. Із допомогою ІТ Expert я можу поліпшити цю ситуацію та полегшити життя студентів після закінчення університету».

Долучитися до цієї місії може кожен львівський ІТ-спеціаліст. Lviv IT Cluster також щорічно готує подарунки ІТ-Експертам – безкоштовний квиток на конференцію Lviv IT Arena. Ті, хто візьме участь у цьогорічному проекті, отримають квиток на подію 2017 року.

Для того, щоб стати ІТ-Експертом, потрібно зареєструватися. У реєстраційній формі необхідно обрати дисципліни, які ви хочете викладати. Після цього з вами зв’яжеться менеджер проекту, з яким Ви зможете обговорити подальші умови співпраці.

Розвиваймо ІТ-освіту у Львові та виховуймо нове покоління професіоналів!